Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

Terminarz i wyniki - II liga mężczyzn

TERMINARZ I WYNIKI ROZGRYWEK II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN
GRUPA VI – SEZON 2020/2021

FAZA ZASADNICZA


RUNDA I

 
1. kolejka: 26-09-2020

    KKS Kozienice -    Hutnik-Wanda Kraków   3:1 (25:10, 26:24, 23:25, 25:23)    
    Extrans Sędziszów Młp.-     Sparta Kraków     3:0 (25:12, 25:19, 25:13)    
    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    GKPS Gorlice  3:0 (25:11, 25:20, 25:17)      
    MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów  3:0 (25:16, 25:19, 27:25)     
    Błękitni Ropczyce     - Arka Tempo Chełm     0:3 (21:25, 17:25, 13:25)
  


 
2. kolejka: 03-10-2020
        
     Hutnik-Wanda Kraków -    Arka Tempo Chełm      -   3:2 (25:22, 9:25, 18:25, 25:23, 15:7)
     AKS V LO Rzeszów -    Błękitni Ropczyce   -  0:3 (16:25, 22:25, 21:25)   
     GKPS Gorlice -    MOSiR Jasło         - 1:3 (22:25, 25:23, 22:25, 10:25)
     Sparta Kraków     - Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie    0:3 (13:25, 17:25, 22:25)   
     KKS Kozienice -    Extrans Sędziszów Młp.   3:0 (26:24, 25:17, 25:16) 
 


   3. kolejka: 10-10-2020
        
     Extrans Sędziszów Młp.-    Hutnik-Wanda Kraków    3:0 (25:22, 25:22, 26:24)     
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    KKS Kozienice   1:3 (26:28, 25:23, 19:25, 16:25)      
     MOSiR Jasło -    Sparta Kraków         - 3:1 (25:15, 25:18, 23:25, 25:17)
     Błękitni Ropczyce -    GKPS Gorlice       3:0 (25:18, 25:18, 25:23)  
     Arka Tempo Chełm - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:12, 25:18, 28:26)


    4. kolejka: 17-10-2020
    
     Hutnik-Wanda Kraków -    AKS V LO Rzeszów   3:0 (25:16, 25:23, 25:16)    
     GKPS Gorlice -    Arka Tempo Chełm      0:3 (23:25, 18:25, 22:25)  
     Sparta Kraków -    Błękitni Ropczyce     -2:3 (25:21, 25:21, 26:28, 27:29, 13:15)
     KKS Kozienice -    MOSiR Jasło       -3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
     Extrans Sędziszów Młp. -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie 0:3 (23:25, 28:30, 22:25)


     5. kolejka: 24-10-2020
        
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    Hutnik-Wanda Kraków      3:0 (25:19, 25:18, 25:21)  
     MOSiR Jasło     - Extrans Sędziszów Młp.     3:0 (25:23, 25:23, 25:23)   
     Błękitni Ropczyce -    KKS Kozienice       - 2:3 (25:23, 25:23, 19:25, 16:25, 10:15)
     Arka Tempo Chełm     - Sparta Kraków     3:0 (25:14, 25:12, 25:20)    
     AKS V LO Rzeszów -    GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:16, 25:16)
 


       6. kolejka: 07-11-2020
    
     Hutnik-Wanda Kraków -    GKPS Gorlice     -   3:0 (27:25, 25:17, 25:13)
     Sparta Kraków -    AKS V LO Rzeszów        2:3 (27:29, 23:25, 25:22, 25:17, 6:15)
     KKS Kozienice     - Arka Tempo Chełm    - 3:0 (25:23, 25:22, 25:18)   
     Extrans Sędziszów Młp. -     Błękitni Ropczyce   - 3:2 (25:21, 25:15, 26:28, 20:25, 15:13)
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    MOSiR Jasło 1:3 (22:25, 22:25, 25:13, 20:25)
 


       7. kolejka: 14-11-2020
    
     MOSiR Jasło -    Hutnik-Wanda Kraków    3:1 (25:22, 22:25, 25:18, 25:19)     
     Błękitni Ropczyce -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie  0:3 (22:25, 24:26, 21:25)      
     Arka Tempo Chełm - Extrans Sędziszów Młp.  1:3 (25:18, 23:25, 11:25, 22:25)      
     AKS V LO Rzeszów -    KKS Kozienice    1:3 (22:25, 19:25, 25:17, 19:25)     
     GKPS Gorlice -    Sparta Kraków     0:3 (23:25, 19:25, 20:25)


  8. kolejka: 21-11-2020

     Hutnik-Wanda Kraków -    Sparta Kraków   3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:20)   
     KKS Kozienice -    GKPS Gorlice    3:0 (25:17, 25:15, 25:21)     
     Extrans Sędziszów Młp. -     AKS V LO Rzeszów    3:1 (25:18, 21:25, 25:15, 25:20)    
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie - Arka Tempo Chełm  3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 25:13)       
     Błękitni Ropczyce - MOSiR Jasło 1:3 (30:28, 22:25, 17:25, 24:26)
  


  9. kolejka: 28-11-2020

     Błękitni Ropczyce -    Hutnik-Wanda Kraków    1:3 (23:25, 26:28, 25:22, 19:25)     
     Arka Tempo Chełm -    MOSiR Jasło       2:3 (17:25, 25:18, 22:25, 25:20, 7:15) 
     AKS V LO Rzeszów -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie  0:3 (22:25, 25:27, 20:25)     
    GKPS Gorlice -    Extrans Sędziszów Młp.   0:3 (19:25, 19:25, 19:25)     
     Sparta Kraków -    KKS Kozienice 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)


RUNDA II - REWANŻOWA



10. kolejka: 05-12-2020
        
     Hutnik-Wanda Kraków -    KKS Kozienice  2:3 (25:22, 20:25, 21:25, 25:18, 12:15)      
     Sparta Kraków -    Extrans Sędziszów Młp.   3:0 (25:21, 25:23, 25:17)     
     GKPS Gorlice -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie   0:3 (18:25, 20:25, 18:25)    
     Arka Tempo Chełm -    Błękitni Ropczyce 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
     AKS V LO Rzeszów -    MOSiR Jasło 0:3 (24:26, 23:25, 19:25)
  


   11. kolejka: 12-12-2020

    Arka Tempo Chełm -    Hutnik-Wanda Kraków       3:0 (25:15, 25:20, 25:21) 
    Błękitni Ropczyce -    AKS V LO Rzeszów    3:1 (25:18, 28:30, 25:22, 25:16)     
    MOSiR Jasło -    GKPS Gorlice       3:0 (25:17, 25:11, 25:14)
    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    Sparta Kraków   3:0 (25:22, 26:24, 25:21)     
    Extrans Sędziszów Młp. -     KKS Kozienice  3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:18)
 


   12. kolejka: 19-12-2020
         
    Hutnik-Wanda Kraków -    Extrans Sędziszów Młp.    2:3 (30:28, 22:25, 21:25, 25:19, 6:15)    
    KKS Kozienice -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie  2:3 (25:21, 18:25, 25:15, 23:25, 9:15)       
    Sparta Kraków -    MOSiR Jasło   1:3 (25:19, 17:25, 15:25, 21:25)     
    GKPS Gorlice -    Błękitni Ropczyce    3:1 (18:25, 25:23, 25:20, 25:21)    
    AKS V LO Rzeszów -    Arka Tempo Chełm 1:3 (25:21, 14:25, 15:25, 18:25)
 


   13. kolejka: 09-01-2021
        
     AKS V LO Rzeszów -    Hutnik-Wanda Kraków      1:3 (25:23, 28:30, 20:25, 17:25)   
     Arka Tempo Chełm -    GKPS Gorlice     3:0 (25:18, 25:20, 25:20)    
     Błękitni Ropczyce -    Sparta Kraków     1:3 (25:22, 20:25, 20:25, 19:25)   
     MOSiR Jasło -    KKS Kozienice     1:3 (17:25, 25:18, 23:25, 24:26)    
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    Extrans Sędziszów Młp. 3:0 (25:22, 26:24, 27:25)
     


  14. kolejka: 16-01-2021
        
     Hutnik-Wanda Kraków -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie    0:3 (21:25, 25:27, 22:25)   
     Extrans Sędziszów Młp.-    MOSiR Jasło       3:1 (17:25, 25:17, 28:26, 25:23) 
     KKS Kozienice -    Błękitni Ropczyce       3:1 (21:25, 25:16, 25:19, 25:21) 
     Sparta Kraków -    Arka Tempo Chełm     0:3 (15:25, 22:25, 12:25)    
     GKPS Gorlice -    AKS V LO Rzeszów   1:3 (29:27, 17:25, 20:25, 23:25)


    15. kolejka: 23-01-2021
    
     GKPS Gorlice -    Hutnik-Wanda Kraków    0:3 (15:25, 21:25, 27:29)    
     AKS V LO Rzeszów -    Sparta Kraków     3:0 (25:19, 25:23, 25:23)    
     Arka Tempo Chełm -    KKS Kozienice      3:1 (25:19, 19:25, 25:23, 25:19)   
     Błękitni Ropczyce -    Extrans Sędziszów Młp.    3:1 (23:25, 25:19, 26:24, 28:26)     
     MOSiR Jasło -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie  3:2 (30:28, 17:25, 25:27, 25:19, 15:8)
  


   16. kolejka: 30-01-2021
        
     Hutnik-Wanda Kraków -    MOSiR Jasło     2:3 (26:24, 15:25, 22:25, 25:21, 15:17)   
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    Błękitni Ropczyce    3:0 (25:21, 25:15, 25:16)    
     Extrans Sędziszów Młp.-     Arka Tempo Chełm   0:3 (23:25, 20:25, 15:25)    
     KKS Kozienice -    AKS V LO Rzeszów   3:0 (25:23, 25:18, 25:19)     
     Sparta Kraków -    GKPS Gorlice 0:3 (21:25, 24:26, 27:29)
  


   17. kolejka: 13-02-2021
        
     Sparta Kraków -    Hutnik-Wanda Kraków   1:3 (18:25, 21:25, 25:20, 21:25)     
     GKPS Gorlice -    KKS Kozienice     0:3 (17:25, 21:25, 17:25)    
     AKS V LO Rzeszów -    Extrans Sędziszów Młp.  1:3 (16:25, 25:22, 17:25, 19:25)      
     Arka Tempo Chełm -    Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie  3:2 (25:23, 22:25, 18:25, 26:24, 17:15)      
     Błękitni Ropczyce -    MOSiR Jasło -    Błękitni Ropczyce 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
  


     18. kolejka: 27-02-2021
         
     Hutnik-Wanda Kraków -    Błękitni Ropczyce  1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 23:25)       
     MOSiR Jasło -    Arka Tempo Chełm     3:1 (25:15, 23:25, 25:19, 27:25)    
     Karpaty Krosno Glass - KPU w Krośnie -    AKS V LO Rzeszów     3:0 (25:19, 25:19, 25:21)   
     Extrans Sędziszów Młp.-     GKPS Gorlice   3:0 (25:18, 25:20, 25:16)     
     KKS Kozienice -    Sparta Kraków 3:0 (25:15, 25:19, 25:11)

Sponsorzy