Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

Terminarz i wyniki - I liga kobiet

TERMINARZ I WYNIKI ROZGRYWEK I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

SEZON 2020/2021


 FAZA ZASADNICZA

RUNDA I

 


  2020-09-26 1. KOLEJKA

    UNI Opole    -    KS Olimpia Jawor 3:0 (25:16, 25:23, 25:18)
    Enea Energetyk Poznań    -    Asotra Płomień Sosnowiec 2:3 (25:22, 19:25, 25:20, 19:25, 17:19)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (25:18, 22:25, 25:12, 26:24)
    7R SOLNA Wieliczka    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 0:3 (21:25, 21:25, 20:25)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)
    SPS STAL Mielec    - Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:2 (25:18, 25:12, 21:25, 20:25, 15:8)

Pauzuje - SMS PZPS Szczyrk I    



 2020-10-03 2. KOLEJKA

     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    SPS STAL Mielec 0:3 (12:25, 20:25, 21:25)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 2:3 (21:25, 25:12, 24:26, 25:16, 8:15)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    7R SOLNA Wieliczka 2:3 (26:24, 20:25, 25:17, 20:25, 8:15)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1 (25:27, 26:24, 25:18, 25:15)
    KS Olimpia Jawor    -    Enea Energetyk Poznań 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    UNI Opole 3:2 (25:18, 27:25, 17:25, 24:26, 15:5)

Pauzuje    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów


2020-10-10    3. KOLEJKA

   Enea Energetyk Poznań    -    SMS PZPS Szczyrk I 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
   MKS SAN-Pajda Jarosław    -    KS Olimpia Jawor  3:2 (25:17, 25:14, 23:25, 20:25, 15:11)
   7R SOLNA Wieliczka    -    Asotra Płomień Sosnowiec  2:3 (25:20, 13:25, 25:23, 20:25, 11:15)
   KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (25:17, 22:25, 25:21, 18:25, 12:15) 
   SPS STAL Mielec    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:0 (26:24, 25:11, 25:23)


UNI Opole    -    Pauzuje 



2020-10-17    4. KOLEJKA

    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:1 (25:18, 25:19, 22:25, 25:21)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    SPS STAL Mielec  - 2:3 (27:25, 7:25, 18:25, 25:19, 10:15)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:1 (25:20, 25:22, 16:25, 25:17)
    KS Olimpia Jawor    -    7R SOLNA Wieliczka 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
    MKS SAN-Pajda Jarosław - SMS PZPS Szczyrk I - 3:1 (14:25, 25:19, 26:24, 25:21)
    UNI Opole    -    Enea Energetyk Poznań 2:3 (25:17, 18:25, 22:25, 25:22, 7:15)

Pauzuje    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie



2020-10-24    5. KOLEJKA

    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    UNI Opole - 2:3 (29:27, 25:15, 15:25, 14:25, 18:20)
    7R SOLNA Wieliczka    -    SMS PZPS Szczyrk I - 3:1 (15:25, 25:20, 25:23, 25:23)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    KS Olimpia Jawor - 3:1 (25:15, 23:25, 25:18, 25:15)
    SPS STAL Mielec    -    Asotra Płomień Sosnowiec - 3:2 (25:23, 25:16, 25:27, 24:26, 15:8)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki - 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    KS Częstochowianka  Częstochowa 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:21)

Enea Energetyk Poznań    -    Pauzuje



2020-11-07    6. KOLEJKA

    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - 3:1 (29:27, 25:21, 20:25, 26:24)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów - 3:0 (25:17, 25:22, 25:21)
    KS Olimpia Jawor    -    SPS STAL Mielec - 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej - 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
    UNI Opole    -    7R SOLNA Wieliczka - 3:2 (22:25, 25:15, 17:25, 25:18, 15:6)
    Enea Energetyk Poznań    -    MKS SAN-Pajda Jarosław - 3:1 (25:20, 18:25, 25:23, 25:17)

Pauzuje    -    Galeria Jurajska Częstochowianka
    



2020-11-14    7. KOLEJKA

    7R SOLNA Wieliczka    -    Enea Energetyk Poznań - 3:2 (25:15, 18:25, 31:33, 26:24, 15:12)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    UNI Opole 2:3 (22:25, 25:17, 25:21, 25:27, 9:15)
    SPS STAL Mielec    -    SMS PZPS Szczyrk I 2:3 (25:19, 25:13, 23:25, 23:25, 16:18)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    KS Olimpia Jawor - 3:1 (20:25, 25:15, 25:23, 25:18)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    Asotra Płomień Sosnowiec 2:3 (22:25, 25:16, 16:25, 25:15, 6:15)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)

MKS SAN-Pajda Jarosław    -    Pauzuje



2020-11-21    8. KOLEJKA

    Asotra Płomień Sosnowiec    -    Galeria Jurajska Częstochowianka  3:1 (26:24, 18:25, 29:27, 25:18)
    KS Olimpia Jawor    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - 0:3 (15:25, 16:25, 22:25)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:1 (25:17, 26:24, 23:25, 25:20)
    UNI Opole    -    SPS STAL Mielec 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)
    Enea Energetyk Poznań    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    7R SOLNA Wieliczka 2:3 (25:17, 20:25, 20:25, 25:22, 11:15)
Pauzuje    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki



2020-11-28    9. KOLEJKA

    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (24:26, 26:28, 15:25) 
    SPS STAL Mielec    -    Enea Energetyk Poznań - 2:3 (25:18, 25:27, 25:20, 21:25, 8:15)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    UNI Opole 1:3 (25:23, 12:25, 20:25, 23:25)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    SMS PZPS Szczyrk I 2:3 (25:16, 28:30, 25:20, 21:25, 8:15)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    KS Olimpia Jawor 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    Asotra Płomień Sosnowiec 3:2 (25:20, 25:16, 19:25, 22:25, 15:12)


7R SOLNA Wieliczka    -    Pauzuje



2020-12-05    10. KOLEJKA

    KS Olimpia Jawor    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki  0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    Galeria Jurajska Częstochowianka  3:0 (26:24, 25:16, 25:22)
    UNI Opole    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:15)
    Enea Energetyk Poznań    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów  3:0 (25:20, 25:18, 27:25)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    SPS STAL Mielec - 3:0 (25:23, 28:26, 25:18)
    7R SOLNA Wieliczka    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2 (25:20, 25:17, 23:25, 15:25, 15:12)

Pauzuje    -    Asotra Płomień Sosnowiec



2020-12-12    11. KOLEJKA

    SPS STAL Mielec    -    7R SOLNA Wieliczka   3:2 (20:25, 25:14, 25:19, 16:25, 15:13)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    MKS SAN-Pajda Jarosław  3:2 (25:15, 17:25, 25:21, 20:25, 15:12)
    Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    Enea Energetyk Poznań  3:0 (29:27, 25:19, 25:22)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    UNI Opole  0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    SMS PZPS Szczyrk I  3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    KS Olimpia Jawor  - 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    Pauzuje    



2020-12-19    12. KOLEJKA

    SMS PZPS Szczyrk I    -    Asotra Płomień Sosnowiec - 3:0 (25:18, 25:22, 25:15)
    UNI Opole    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (26:24, 25:16, 25:27, 25:15)
    Enea Energetyk Poznań    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:0 (25:13, 25:23, 25:18)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 2:3 (21:25, 22:25, 25:13, 25:22, 12:15)
    7R SOLNA Wieliczka    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (13:25, 19:25, 20:25)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    SPS STAL Mielec 1:3 (25:22, 23:25, 17:25, 19:25)

Pauzuje    -    KS Olimpia Jawor
 


   
2021-01-09    13. KOLEJKA

    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 1:3 (16:25, 19:25, 25:23, 17:25)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    7R SOLNA Wieliczka  1:3 (19:25, 22:25, 25:20, 22:25)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 3:1 (19:25, 25:16, 25:20, 25:17)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    Enea Energetyk Poznań  0:3 (16:25, 22:25, 20:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    UNI Opole  0:3 (22:25, 23:25, 19:25)
    KS Olimpia Jawor    -    SMS PZPS Szczyrk I 0:3 (17:25, 13:25, 22:25)

SPS STAL Mielec    -    Pauzuje



                II RUNDA



2021-01-16    14. KOLEJKA

    KS Olimpia Jawor    -    UNI Opole 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    Enea Energetyk Poznań 1:3 (23:25, 25:21, 23:25, 19:25)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    7R SOLNA Wieliczka 3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:19)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 1:3 (27:25, 17:25, 15:25, 14:25)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    SPS STAL Mielec 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)

 Pauzuje    -    SMS PZPS Szczyrk I
    



2021-01-23    15. KOLEJKA

    SPS STAL Mielec    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:0 (25:13, 25:15, 25:19)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)
    7R SOLNA Wieliczka    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki  1:3 (25:19, 20:25, 20:25, 15:25)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    Asotra Płomień Sosnowiec  2:3 (25:20, 21:25, 22:25, 25:18, 10:15)
    Enea Energetyk Poznań    -    KS Olimpia Jawor 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
    UNI Opole    -    SMS PZPS Szczyrk I  3:1 (25:19, 25:27, 25:14, 25:21)

Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    Pauzuje



2021-01-30    16. KOLEJKA

    SMS PZPS Szczyrk I    -    Enea Energetyk Poznań 2:3 (20:25, 25:19, 26:28, 27:25, 10:15)
    KS Olimpia Jawor    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 1:3 (25:20, 22:25, 18:25, 16:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    7R SOLNA Wieliczka 3:0 (25:22, 25:15, 26:24)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:1 (22:25, 26:24, 25:22, 25:18)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    SPS STAL Mielec  0:3 (12:25, 20:25, 18:25)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (22:25, 21:25, 25:27)

Pauzuje    -    UNI Opole
    



2021-02-06    17. KOLEJKA

    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:2 (25:23, 19:25, 25:11, 23:25, 15:9)
    SPS STAL Mielec    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:23, 19:25, 25:11,25:9)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    Asotra Płomień Sosnowiec 3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:19)
    7R SOLNA Wieliczka    -    KS Olimpia Jawor 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
    SMS PZPS Szczyrk I - MKS SAN-Pajda Jarosław    -   3:1 (25:16, 25:16, 22:25, 25:20)
    Enea Energetyk Poznań    -    UNI Opole 1:3 (15:25, 25:20, 19:25, 20:25
Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    Pauzuje



2021-02-13    18. KOLEJKA

    UNI Opole    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:15, 25:12, 25:13)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    7R SOLNA Wieliczka 3:1 (23:25, 25:14, 25:11, 25:18)
    KS Olimpia Jawor    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej  1:3 (24:26, 25:20, 21:25, 13:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    SPS STAL Mielec 0:3 (25:27, 24:25, 14:25)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (21:25, 19:25, 13:25)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:2 (19:25, 22:25, 25:23, 25:18, 16:14)

Pauzuje    -    Enea Energetyk Poznań



2021-02-20    19. KOLEJKA

     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (20:25, 21:25, 26:24, 25:21, 16:14)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    Asotra Płomień Sosnowiec 1:3 (19:25, 25:14, 23:25, 18:25)
    SPS STAL Mielec    -    KS Olimpia Jawor 1:3 (19:25, 25:15, 18:25, 23:25)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    SMS PZPS Szczyrk I -  2:3 (25:16, 25:13, 15:25, 17:25, 13:15)
    7R SOLNA Wieliczka    -    UNI Opole 2:3 (25:21, 25:17, 18:25, 19:25, 11:15)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    Enea Energetyk Poznań 3:1 (23:25, 25:23, 25:13, 27:25)

Galeria Jurajska Częstochowianka    -    Pauzuje



2021-02-27    20. KOLEJKA

    Enea Energetyk Poznań    -    7R SOLNA Wieliczka 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)
    UNI Opole    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej  3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    SPS STAL Mielec 3:2 (18:25, 22:25, 25:19, 25:21, 15:10)
    KS Olimpia Jawor    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (20:25, 14:25, 20:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 2:3 (25:16, 21:25, 17:25, 25:19, 12:15)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

Pauzuje    -    MKS SAN-Pajda Jarosław



2021-03-06    21. KOLEJKA

    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    Asotra Płomień Sosnowiec 2:3 (31:29, 25:21, 22:25, 21:25, 11:15)
     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    KS Olimpia Jawor 3:2 (25:23, 24:26, 26:28, 25:18, 15:8)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    SMS PZPS Szczyrk I - przełożony na 02-04-2021
    SPS STAL Mielec    -    UNI Opole  2:3 (25:21, 17:25, 16:25, 25:20, 13:15)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    Enea Energetyk Poznań 0:3 (13:25, 15:25, 23:25)
    7R SOLNA Wieliczka    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (32:34, 19:25, 18:25)

NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    Pauzuje



2021-03-13    22. KOLEJKA

    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2 (25:20, 25:20, 23:25, 10:25, 15:10)
    Enea Energetyk Poznań    -    SPS STAL Mielec 1:3 (14:25, 25:23, 17:25, 23:25)
    UNI Opole    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:20)
    SMS PZPS Szczyrk I    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:1 (25:20, 24:26, 25:20, 25:21)
    KS Olimpia Jawor    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 0:3 (21:25, 12:25, 20:25)
    Asotra Płomień Sosnowiec    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (20:25, 25:16, 25:20, 25:20)

Pauzuje    -    7R SOLNA Wieliczka
    



2021-03-20    23. KOLEJKA

    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    KS Olimpia Jawor 3:1 (21:25, 25:12, 25:20, 25:16)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    SMS PZPS Szczyrk I 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
    Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    UNI Opole 3:1 (17:25, 25:22, 25:20, 25:19)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    Enea Energetyk Poznań 2:3 (19:25, 25:17, 23:25, 25:22, 13:15)
    SPS STAL Mielec    -    MKS SAN-Pajda Jarosław - 2:3 (26:28, 21:25, 25:19, 25:23, 12:15)
    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    7R SOLNA Wieliczka 3:0 (25:19, 25:19, 25:16)

Asotra Płomień Sosnowiec    -    Pauzuje



2021-03-27    24. KOLEJKA

    7R SOLNA Wieliczka    -    SPS STAL Mielec 1:3 (25:19, 22:25, 17:25, 18:25)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:0 (25:16, 25:23, 25:22)
    Enea Energetyk Poznań    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - 2:3 (25:17, 23:25, 25:18, 12:25, 15:17)
    UNI Opole    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:1 (23:25, 25:16, 25:13, 25:18)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki - 3:2 (25:21, 25:22, 24:26, 20:25, 15:4)
    KS Olimpia Jawor    -    Asotra Płomień Sosnowiec 0:3 (28:30, 20:25, 19:25)

Pauzuje    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    



2021-04-10    25. KOLEJKA

    Asotra Płomień Sosnowiec    -    SMS PZPS Szczyrk I 0:3 (23:25, 20:25, 24:26)
    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki    -    UNI Opole  1:3  (17:25, 16:25, 25:18, 13:25)
    Galeria Jurajska Częstochowianka    -    Enea Energetyk Poznań  3:1 (25:23, 23:25, 25:13, 25:20)
    Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie    -    MKS SAN-Pajda Jarosław 1:3 (25:21, 10:25, 21:25, 18:25)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów    -    7R SOLNA Wieliczka 3:0 (26:24, 25:14, 25:22)
    SPS STAL Mielec    -    KŚ AZS Politechniki Śląskiej  3:0 (25:17, 25:20, 25:22)

KS Olimpia Jawor    -    Pauzuje    



2021-04-17    26. KOLEJKA

    KŚ AZS Politechniki Śląskiej    -    Grupa Azoty PWSZ Tarnów 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)
    7R SOLNA Wieliczka    -     Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie 3:0 (25:23, 25:21, 27:25)
    MKS SAN-Pajda Jarosław    -    Galeria Jurajska Częstochowianka 3:1 (25:19, 25:14, 22:25, 25:23)
    Enea Energetyk Poznań    -    NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (25:21, 25:18, 30:32, 25:16)
    UNI Opole    -    Asotra Płomień Sosnowiec 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)
    SMS PZPS Szczyrk I    -    KS Olimpia Jawor 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 20:25)

Pauzuje    -    SPS STAL Mielec

Sponsorzy