Sponsorzy wspierający

Partnerzy Programu

Tie Break

LIDER WYGRYWA W KRAKOWIE. KARPATKI BEZ PUNKTÓW 00 stycznia 0000

Lider grupy VI drugoligowych rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn nie zwalnia tempa. Mowa tu o naszej drużynie, która kontynuuje zwycięską passę. W sobotę pewnie pokanała w Krakowie drużynę Spart 3:0 inkasując kolejne trzy punkty. Nasz zespół pokazuje dobrą i dojrzałą siatkówkęi gra do końca w każdej syutacji. Przykładem drugi set sobotniego spotkania gdzie przy prowadzeniu gospodarzy 24:20, nasz zespół potrafił dogonić rywala i wygrać na przewagi seta 27:25. Pokazuje to bardzo duże doswidczenie i umiejętność mobilizacji w trudnych chwilach meczu. Kolejne spotkanie to także wyjazd. Rywalem Krośnian będzie sąsiad zza miedzy, zespół MOSiR-u Jasło, który po porażce z zespołem Extransu Sędziszów Małopolski 3:1 zajmuje 3 miejsce w tabeli tracąc do Karpat 3 punkty. Mecz na pewno nie bedzie łatwy, ale wiwrzymy, że nasz zespółweźmie rewanż  za porqażkę w Krosnie i wróci z kompletem punktów.

Od porazki rozpoczęły rundę rewanżową pierwszoligowe Krapatki. Uległy w swojej hali Drużynie Politechniki Śląskiej z Gliwic 3:1. Gliwiczanki były w sobotę zespołem zdecydowanie lepszym i wygrały zasłużenie. Spotkane rozpoczęło się jednak po myśli Krośnianek, które po końcówce na przewagi wygrały seta 27:25 obejmując prowadzenie w meczu. Jednak kolejne trzy sety to dość wyraźna przewaga przyjezdnych, które wygrały je zdecydowanie. Miejmy nadzieję, że forma naszego zespołu powróci wkrótce do tej z końcówki poprzedniego roku i znów zaczniemy zdobywać ligowe punkty. Okazja nadarza się za tydzień w derbowym spotkaniu ze Stalą w Mielcu. Nie będzie to łatwe, ale sitkówka kobieca jest nieprzewidywalna. Wierzymy w dobry mecz dziewczyn i ambitną walkę o zwycięstwo.