Sponsorzy wspierający

Partnerzy Programu

Tie Break

PORAŻKA KARPATEK Z SAN-PAJDĄ 12 kwietnia 2021

Porażką zakończyły sezon w krośnięńskiej hali nasze pierwszoligowe siatkarki. W sobotnim spotkaniu uległy drużynie San-Pajda Jarosław 1:3 (25:21, 10:25, 21:25, 18:25). Nasze dziewczyny dobrze rozpoczęły spotkanie osiągając szybko dość wyraźną przewagę punktową. Kontrolowały przebieg seta punktując przyezdne zagrywką i atakami. Nie pomogły zmiany i czasy brane przez trenera drużyny z Jarosławia. Co prawda pod koniec seta nasze zawodniczki roztrwoniły dużą przewagę przy zagrywkach Katarzyny Saj, ale zakończyły tę partię zwycięstwem. Drugi set to zdecydowana przewaga siatkarek z jarosławia. Raziły nas zagrywką, blokiem i atakami. Pewnie wygrały tego seta doprowadzając do remisu w spotkaniu. Dwa kolejne sety były w miarę wyrównane. Jednak to siatkarki San-Pajdy wyszły zwycięsko w tych partiach spotkania i trzy punkty pojechały do Jarosławia. Pozwoliło to druzynie San-Pajdy awansować na miejsce pozwalające na grę w fazie play-off. Wszystko rozstrzygnie się za tydzień.
Nasz zespół na ostatni mecz wyjeżdża do Wieliczki gdzie rozegra spotkanie z drużyną Solonej. Mamy nadzieję, że Karpatki w ostatnim meczu pokonają swoje rywalki i zakończą tegoroczne zmagania na 11 miejscu w tabeli ligowej.