Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PO PORAŻCE W GLIWICACH KARPATKI ZAGRAJĄ O UTRZYMANIE 18 lutego 2018

Na dwie kolejki przed zakończenem rundy zasadniczej wiadomo już, że siatkarska drużyna żeńska będzie walczyła w turnieju o utrzymanie statusu pierwszoligowca. Niestety porażka w Gliwicach w ostatniej kolejce zadecydwała o tym, że Krośniankom nie uda się znależć się w tabeli na pozycji gwarantującej grę w fazie play off i bezpieczne miejsce gwarantujące I ligę w przyszłym sezonie. Trapiona ciężkimi kontuzjami drużyna w Gliwicach zagrała całkiem dobre spotkanie. Ambitna walka w każdym secie jednak nie wystarczyła na to, aby zdobyć ligowe punkty. Krośnianki przegrały 3:1 będąc - według relacji na portalu siatka.org - w każdym secie równorzędną drużyną dla gospodyń. Czego zabrakło? Pewnie było za dużo błędów własnych i brakło trochę skuteczności oraz szczęścia. Natomiast przytrafiła się kolejna kontuzja, z którą nasza zawodniczka grała i ambitnie walczyła do końca meczu. Taka postawa świadczy o dużej determinacji i waleczności. Tak trzymać dziewczyny. Walczymy dalej i w końcu musi być sukces bo na to jako zespół zasługujecie.

Po tym spotkaniu należy zapomnieć o tym co było do tej pory. Dziewczyny na pewno będą walczyły do samego końca. Ich ambicja nie pozwoli na załamanie się. Grają coraz lepiej. W tej chwili najważniejszym wydarzeniem sezonu będzie turniej o utrzymanie, który zostanie rozegrany w połowie marca. Wierzymy, że dziewczyny nie pozwolą na brak I ligi w przyszłym sezonie w Krośnie.

Ostatnie dwie kolejki sezonu w fazie zasadniczej to najbliższy mecz w sobotę 24 lutego z wiceliderem tabeli MKS-em Kalisz u siebie oraz wyjazdowe spotkanie 28 lutego z uczennicami w Szczyrku. Są to ważne spotkania, które należy potraktować jako przygotowanie do walki w turnieu o utrzymanie oraz przełamanie serii porażek i zdobycie ligowych punktów. Karpatki gorąco liczą i wierzą na wsparcie krośnieńskich kibiców, które pomoże drużynie w ligowej walce do końca tegorocznego sezonu.

 

Sponsorzy