Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

PRZEDSTAWIAMY I-LIGOWE KARPATKI W SEZONIE 2021-2022 cz. 2 05 lipca 2021

Dziś druga część przedstawiania zawodniczek, które będą roprezentowały Karpatki w sezonie 2021/2022.
Prezentujemy nasze libero i środkowe.


LIBERO

W kolejnym sezonie w Krośnie będzie nadal występowała EWA MACHOWSKA. Można powiedzieć, że mimo wciąż młodego wieku, że to nasza "wetranka". W Karpatkach zagra 4 sezon. Jest dobrym duchem zespołu, zawsze pełna energii i ambicji w walce o każdą piłkę, którą trzeba przyjąć, podbić czy rozegrać. Ewa miała bardzo dobry ubiegły sezon. Była bezsprzecznie jedną a najlepszych libero w pierwszoligowych zespołach. Podbijała piłki, które wydawały się niemożliwe do obrony. Procentowało zdobywane w kolejnych sezonach doświadczenie ligowe wypracowane na treningach. Była i wierzymy, że nadal będzie silnym punktem drużyny w kolejnym sezonie. WITAMY  W KARPATKACH W KOLEJNYM SEZONIE!


ALEKSANDRA JATCZAK - to zawodniczka z rocznika 2001. Ola, jak sama twierdzi, chce podnosić swoje umiejętności i być coraz lepszą zawodniczką. Pochodzi z Łodzi, występowała w drużynie SMS-u Police a ostatni sezon spędziła w II-ligowej Ósemce Siedlce. Wierzymy, że jej waleczność i ambicja przyczyni się do tego, by Ola stawała się mocnym punktem naszego zespołu. WITAMY W KARPATKACH!ŚRODKOWE


Na środku siatki w Krośnie pojawią się cztery nowe zawodniczki. Po 3 latach gry w zespole opuściła drużynę jej kapitan Izabela Filipek szukając nowych wyzwań. Odeszła także Kamila Kobus, która otrzymała propozycję gry w Tauron Lidze i zobaczymy ją w barwach Pałacu Bydgoszcz. Ale wierzymy, że środek Karpat  nadal będzie w nadchodzącym sezonie mocnym punktem drużyny.

Na pozycji środkowych w Krośnie w sezonie 2021/2022 zagrają:

MAJA GRODZKA - to doświadczona środkowa obyta z pierwszoligowymi boiskami. Maja pochodzi z okolic Krosna i wraca w rodzinne strony. Jest rocznikiem 1998, ma 194cm wzrostu. Gwarantuje dobry blok, zagrywkę i atak ze środka siatki. Maja grałam i uczyła się  w Szkole Sportowej przy V LO w Rzeszowie. 3 sezony reprezentowała pierwszoligową drużynę PWSZ-tu Tarnów a ostatni sezon była zawodniczką Asotry Płomienia  Sosnowiec. Teraz staje się Karpatką. WITAMY WŚRÓD KARAPTEK!

PATRYCJA JAKUBOWSKA - to kolejna zawodniczka obyta na parkietach pierwszj ligi. Patrycja to rocznik 1999. W poprzenich latach reprezentowała przez 3 sezony barwy Pałacu Bydgoszcz występując w drużynie juniorek. Następnie grała w WTS Włocławek (I liga), Nike Węgrów (II liga) a ostatni sezon znów w I lidze w zespole Ks Częstochowianka Częstochowa. Patrycja ma 187 cm wzrostu i wierzymy, że w Krośnie rozwinie swoje możliwości sprawiając dobrą gra radość sobie i kibicom. WIATMY W KARPATKACH!


 NINA CHOJNACKA - pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego jest rocznikiem 2001 i ma  183cm wzrostu. Swoja karierę rozpoczynała w rodzinnym mieście grając przez  3 sezony w Dargfilu Tomaszów Mazowiecki. Przez jeden sezon reprezentowała barwy Łaskowii Łask a w sezonie 2020/2021 była siatkarką Grupy Azoty PWSZ  Tarnów, w której to druzynie debiutowała na pierwszoligowych parkietach. Od zbliżającego się sezonu przenosi się do naszego zespołu, w którym to pragnie podnosić swoje umiejętności i prezentować się w barwach Karpatek na pierwszoligowych boiskach. WITAMY W KARPATKACH!


MAŁGORZATA KUCZYŃSKA - to rocznik 2002 i jeden z młodych talentów na pozycji środkowej. Gosia pochodzi z Zakopanego, ma 187 cm wzrostu i ostatnie trzy sezony spędziłą w drugoligowej drużynie Sparty Warszawa. To właśnie ze stolicy trafia do Krosna, aby zadebiutować w pierwszoligowych rozgrywkach siatkówki żeńskiej. Wierzymy, że wykorzysta swoje możliwości, będzie się rozwijać i ambitnie walczyć w barwach Karpatek. WITAMY W KARPATKACH!


Dzisiaj tyle a już wkrótce kolejne informacje o zespole w zbliżającym się sezonie 2021/2022.

Sponsorzy