Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

PRZEDSTAWIAMY II-LIGOWY ZESPÓŁ SIATKARZY SEZON 2021-2022 cz. 1 19 lipca 2021

Dziś pierwsza część prezentacji II-ligowego zespołu mężczyzn krośnieńskich Karpat. Po bardzo udanym ubiegłym sezonie, w którym to nasza drużyna zagrała w finale rozgrywek dzielnie walcząc z bardzo doświadczonymi zespołami o awans do I ligi, nastąpiło duże przemeblowanie zespołu. Odeszli zawodnicy, którzy skończyli studia w Krośnie. Na ich miejsce przychodzą do drużyny młodzi, perspektywiczni, rozpoczynający studia w KPU w Krośnie zawodnicy w większości kończący wiek juniora. Sezon na pewno będzie trudny. W wyniuku reorganizacji rozgrywek powstało z VI tylko IV grupy drugoligowych rozgrywek. Na pewno podniesie się poziom i walka o czołowe miejsca bedzie bardziej wyrównana i zacięta. Wierzymy, że nasz zespół będzie ambitnie walczył o jak najlepszy wynik w rozpoczynających się 25 września drugoligowaych zmaganiach na siatkarskich parkietach.
Kto wystąpi w Karpatach?

ROZEGRANIE
Na pozycji rozgrywających zobaczym w Krośnie dwóch bardzo młodych i waleczncyh siatkarzy. Mimo młodego wieku dobrze prezentowali się w rozgrywkach juniorskich i liczymy, że z każdym meczem ich pewność i inwencja będzie rosła.
Są to Konrad Kundera, który przychodzi do Krosna z JSW Jastrzębie. Konrad ma 192cm i jest rocznikem 2002.
Z tego samego rocznika jest posiadający 186 cm wzrostu Mikołaj Słotarski reprezentujący do tej pory kuźnię siatkarskich talentów jaką na pewno jest AKS Rzeszów.
WITAMY WAS W KROŚNIE!


PRZYJĘCIE
Na pozycji przyjmujących z poprzedniego sezonu pozostaje dwóch zawodników. Są to Łukasz Ogonowski i Piotr Siudak. Znają już drugoligowe parkiety. Do nich dołączają Piotr Szostek z drużyny AZS Olsztyn oraz powracający do Krosna po dwóch sezonach spędzonych kolejno w Nieebylcu i Tychach Michał Krawczyk. Piotr to rocznik 2000 i zawodnik o wzroście 197cm, a Michał ma 193cm wzrostu i jest najsatrszym z przyjmujących  - rocznik 1999.
WITAMY WAS W KROŚNIE!


ATAK
W ataku pozostaje Mateusz Witek, który w ubiegłym sezonie prezentował się bardzo dobrze. Liczymy nadal na jego dobrą grę, mocne i skuteczne ataki. Drugim zawodnikiem, który w nadchodzącym sezonie zagra w ataku będzie przychodzący z AKS-u Rzeszów Kacper Baran. Kacper to młody zawodnik z rocznika 2002, ma 193 cm wzrostu i bardzo liczymy na jego rozwój w naszej drużynie.
WITAMY WAS W KROŚNIE!


Pozostałych zawodników zespołu - środkowych i libero - zaprezentujemy już niedługo w 2 części prezentacji.


Sponsorzy