Wygrana siatkarek - porażka siatkarzy. 24 października 2022

Można powiedzieć,że wyjazdowe spotkania naszych drużyn w ostatniej kolejce ułożyły się na remis. Pierwszoligowe siatkarki walczyły w sobotę w Węgrowie z drużyną NIke odnosząc pewne zwycięstwo 3:0 (25:18, 25:21, 25:20). Trzy punkty przywiezione do Krosna pozwoliły awansować w tabeli na 5. pozycję z minimalną strata do znajdujących się przed Karpatkami zespołów. Karpatki zagrały dobry mecz, były skuteczne i kontrolowały jego przebieg. Dwa piersze sety rozpoczynały się od prowadzenia drużyny gospodyń. W pierwszym siatkarki Nike prowadziłay już nawet 10:2. Jednak nasz zespoł potrafił poukładać swoją grę i szybko dogonił rywalki  a następnie przechylał wygraną na swoją korzyść. W trzecim secie Karpatki pewnie kontrolowały wynik spotkania i sięgnęły po zasłużone zwycięstwo.
MVP spotkania została nasza przyjmująca Marcelina Gliniecka.

Niedzielny wyjazd do Jaworzna nie udał się naszym siatkarzom Gospodarze, którzy należą do grona faworytów rywalizacji w grupie IV drugoligowych rozgrywek przerwali zwycięską passę krośnian. Wynik spotkania to pewne 3:0 (25:17, 25:20, 25:20) dla drużyny MCKiS-u, który utrzymał fotel lidera. Nasz zespó z 8 punktami zajmuje 4 lokatę.

Już za tydzieńemocje w Krośnie. Karpatki w sonbotę zmierzą się w hali przy ulicy Bursaki z zespołem beniaminka z Mogilna, siatkarze rozegrają spotkanie z kolejnym zespołem z czołówki tabeli - MKS Andrychów, który wyprzedza bezpośrednio nasz zespół z dorobkiem 9. punktów. Zapowiadają się ciekawe spotkania. Zapraszamy do krośnieńskich obiektów sortowych i wierzymy w zwycięstwa naszych drużyn.

Kibicujmy razem naszym zespołom w walce o ligowe punkty!