O AWNSIE ZADECYDUJE PIĄTY MECZ. W NIEBYLCU SIATKARZE ZAGRALI NA REMIS. 29 kwietnia 2018

O tym kto awansuje do półfinałów w tegorocznych rozgrywkach II ligi siatkarzy -Krosno Glas Karpaty PWSZ czu Neobus Niebylec - zadecyduje piąte spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Po rozegraniu kolejnych dwóch spotkań nadal jest remis 2:2. W sobotę drużyna krośnieńska zwyciężyła osłabioną kadrowo drużynę gospodarzy 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:22). Pojedynek był bardzo wyrównany. Zarówno Krośnianie jak i gospodarze nie ustrzegli się błędów własnych i w przyjęciu co głównie decydowało o wynikach setów. Wydawało się, że po sobotnim zwycięstwie nasi siatkarze pójdą za ciosem i w niedzielę rozstrzygną rywalizację na swoją korzyść. I rzeczywiście na początku niedzielnego spotkania wydawało się, że nasi siatkarze wygraja tę rywalizację. Prowadzili w setach 2:0, ale jak to bywa w siatkówce po dwóch wygranych setach wynik się odwrócił i ambitnie i skutecznie grający gospodarze wygrali trzy kolejne sety. Ostatecznie przegrana Krośnian 2:3 (27:25, 25:19, 16:25, 21:25, 11:15) i tym samym o awansie do półfinału tegorocznych rozgrywek w II lidze zadecyduje piąty mecz, który zostanie rozegrany wKrośnie w środę 2 maja o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Legionów. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki  na ten ważny mecz. Emocje zapewnione.