WYJAZDOWY REMIS KARPATEK 05 grudnia 2020

Wygrana i przegrana - taki jest bilans wyjazdu naszych siatkarek na spotkania z Olimpią Jawor i Uni Opole. Krośnianki zagrały w tym dwumeczu na remis. W czwartek Zmierzyły się w zaległym meczy w Jaworze z Olimpią. To był bardzo ważny mecz. Nasz zespół pewnie pokonał gospodynie 3:0 (25:15, 25:16, 25:22).Krośnianki nie pozwoliły drużynie Olimpii na wiele. Pewnie przyjmowały i kończyły ataki. Drużyna z Jawora mimo starań nie była w stanie zagrozić Karpatkom. Jedynie w trzecim secie, gdy nasze zawodniczki trochę na stojąco chciały zakończyć spotkanie, doprowadziły do wyniku 24:22 zbliżając się punktowo do Karpat. Zdobyte 3 punkty pozwoliły naszej drużynie na odskoczenie od rywalek na 7 punktów i wyprzedzenie w tabeli drużyny z Tarnowa.
Dzień później Krośnianki rozegrały kolejny ligowy mecz w Opolu. Gospodynie okazały się za silne dla Karpatek. Jednie w drugim secie nasz zespół po udanej pogoni doprowadził do remisu w meczu. Jednak ta wygrana nie zaowocowała w dalszej części spotkania i kolejne dwie partie to zdecydowane wygrane gospodyń. Opolanki grały pewnie,  karpatki miały problemy z przyjęciem zagrywek a wyprowadzane kontry i nasze ataki były podbijane przez zawodniczki gospodyń. Uni pewnie wygrało to spotkanie 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:15).  Na tle naszej drużyny Uni prezentowało się bardzo dobrze i patrząc na grę zespołu i skład jakim dysponuje wydaje się być jednym z głównych faworytów tegorocznego sezonu.
Teraz przed Karpatkami ostatni mecz  w tym roku kalendzrowym we własnej hali. 12 grudnia Krośnianki zmierzą się u siebie z drużyną Energetyka Poznań i będzie to okazja na zdobycie kolejnych punktów w tegorocznym sezonie.