DRUGIE ZWYCIĘSTWO KARPAT W ANDRYCHOWIE! 22 kwietnia 2017

Drugi dzień półfinałowego turnieju o wejscie do pierwszej ligi mężczyzn i drugie zwycięstwo drużyny Krosno Glass Karpaty PWSZ. Tym razem nasi chłopcy pokonali 3:2 (16:25, 20:25, 25:20, 25:15, 15:12) rywala z fazy grupowej rozgrywek drużynę Pszczólki Politechniki Lublin. Po dwóch dość gładko przegranych setach sytuacja, jak to w siatkówce często bywa, odwróciła się i Krośnianie zaczęli wygrywać. Ostatecznie po wyrównanym piątym secie zwyciężyli rywala i praktycznie zapewnili sobie udział w finale rozgrywek o wejście do I ligi. Jeżeli w drugim dzisiejszym meczu drużyna MKS-u Andrychów pokona MCKiS Jaworzno to jutrzejszy mecz nie będzie miał znaczenia odnośnie awansu do fazy finałowej. Gratulujemy naszym siatkarzom i trzymając kciuki liczymy na komplet zwycięstw w andrychowskim turnieju.