PRZEGRANA SIATKARZY Z GAMRATEM JASŁO 00 stycznia 0000

W rozegranym w środę drugoligowym meczu nasi siatkarze po zaciętym spotkaniu ulegli w derbowym pojedynku z MOSiR-em Jasło 2:3 (20:25, 21:25, 26:24, 28:26, 10:15). W dwóch pierwszych setach grę kontrolowali siatkarze z Jasła.  Dobrze przyjmowali i mocnym atakiem lub skutecznym blokiem zdobywali kolejne punkty. Trzeci i czwarty set to zacięte końcówki, kontrowejsyjne decyzje sędziowskie i wygrane sety przez gospodarzy. Jednak decydująca  partia nie potoczyła się po myśli siatkarzy Karpat. Przyjezdni szybki odskoczyli na kilka punktów i tę przewagę dowieźli do mkońca seta wygrywając całe spotkanie za 2 punkty. KOlejny mecz rozegrają krośnianie w Sędziszowie Małopolskim gdzie o punkty nie bedzie łatwo. Jednak należy wierzyć, że nasi chłopcy powalczą o każdą piłkę i wróca do Krosna z kolejną zdobyczą punktowwą w toczącym się sezonie ligowym.