Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PRZEDSTAWIAMY KARPATKI -SEZON 2019/2020 - Część III 23 lipca 2019

Dzisiaj trzecia i od razu zaznaczm, że nie ostatnia część prezentacji zespołu Karpatek w sezonie 2019/2020. Kolej przyszła na przyjmujące i tu oprócz trzech przedstawionych poniżej zawodniczek pojawi się jescze jedna, którą przedstwimy troszkę później. Dogrywanie tego transferu jak to się potocznie mówi "jest na ostatniej prostej".

Poniżej krótka prezentacja trójki nowych przyjmujących krośnieńskiej drużyny w sezonie 2019/2020

DOMINIKA  KOZYRA

 

 

 

Dominika pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego gdzie rozpoczęła przygodę z siatkówką w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Szybko zauważona jako doskonały potencjał na bardzo dobrą zawodniczkę, przeniosła się do Warszawy gdzie reprezentowała Spartę. Po skończeniu wieku juniorskiego w ubiegłym sezonie reprezentowała BKS Alupron Bielsko Biała w Polskiej Lidze Siatkówki. Dominika ma 20 lat i 187 cm wzrostu.

 

 

 

 


 

CECYLIA  PIETRUSZKA

 

 

 

 

Cecylia pochodzi z Bełchatowa. Jest rocznikiem 1998 i ma 180 cm wzrostu. Dostrzeżona przez trenerów  z Ostrowca karierę kontynuowała w Młodej Lidze w drużynie Kszo Ostrowiec świętokrzyski Ostatnie dwa sezony spędziła w drużynie z Włocławka awansując z nią do I ligi i występując na pierszoligowych parkietch w ubiegłym sezonie w barwach WTS-u.Od tego sezonu będzie kontynuować swą przygodeę z I ligową siatkówką w drużynie krośnieńskiej.

 

 

 

 

 

 

 


 

ANETA  SZCZYGIELSKA

 

 

 

Aneta pochodzi z Białegostoku i do tej pory związana była tylko z klubem BAS Białystok. Określana jako bardzo duży siatkarski talent. W ubiegłym sezonie nie występowała na parkietach w związku z koniecznością pełnego wyleczenia nękajacej ją kontuzji. Teraz powraca na boiska siatkarskie w drużynie krośnieńskiej. Aneta ma 22 lat i 189 cm wzrostu. Liczymy na to, że w Krośnie Aneta odbuduje swoją formę i zostanie jedną z czołowych zawodniczek pierwszoligowych parkietów.

 

 

 

 

 

 Ciąg dalszy nastąpi wkrótce

Sponsorzy