KARPATKI WRACAJĄ Z OSTROWCA Z 3 PUNKTAMI. TERAZ KOLEJ NA LIDERA 21 listopada 2019

W środowy wieczór nasze siaiatkarki rozegrały kolejne ligowe spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Borykająca sie z kłopotami druzyna KSZO nie zagroziła Krośniankom, które pewnie wygrały 3:0 w setach 25:23, 25:19, 25:12. Tym samym 3 punkty przyjechały do Krosna co pozwoliło naszej drużynie awansować w pierwszoligowej tabeli na ósme miejsce. Karpatki były zespołem leprzym od zawodniczek z Ostrowca pod każdym względem i chociaż w pierwszym secie gorpodynie prowadziły nawet 5 punktami, to potrafiły w jednym ustawienie dogonić je i wygrać seta. Wygrana naszego zespołu cieszy i pozwala patrzeć z optymizmem na kolejne mecze ligowe.

Już w sobotę zawita do Krosna niepokonany w tym sezonie lider tabeli drużyna Jokera Świecie. Zawodniczki ze Świecie wygrały do tej pory wszystkie 9 spotkań, straciły tylko 1 punkt i przegrały5 setów. Wydają się być zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania, ale każda seria kiedyś się kończy. Choć Joker to zawsze niewygodny przeciwnik, zwycięzca ligowych zmagań w ubiegłorocznym sezonie, zespół grający w prawie niezmienionym od poprzedniego sezonu składzie, Karpatki nie są na straconej pozycji. Należy wierzyć, że podbudowane wygraną w Ostrowcu, Krośnianki  z ambicją i wolą zwycięstwa oraz zasadą "bij mistrza" podejdą do sobotniego meczu i postawią wysokie wymagania liderowi. Jak im to wyjdzie przekonamy się w sobotnie popołudnie.

Wszystkich sympatyków sportu w Krośnie zapraszamyw sobotę 23 listopada na godzinę 16.00 do hali przy ulicy Bursaki aby wspomóc nasz zespół gorącym dopingiem w meczu z liderm ze Świecia.