Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

LIDER LEPSZY OD KARPATEK. KOLEJNA PORAŻKA SIATKARZY. 25 listopada 2019

W sobotnie popołudnie i wieczór o ligowe punkty walczyły nasze drużyny w spotkaniach I ligi kobiecej i II lidze męskiej. Niestety komplet punktów wyjechał z Krosna. Nasze siatkarki stały przed bardzo trudnym zadaniem. Ich przeciwnikiem była niepokonana dotychczas drużyna Jokera Świecie. Lider tabeli nie dał szans naszym zawodniczkom. Choć Krośnianki zagrały bardzo ambitnie i w drugim secie nawet początkowo prowadziły różnicą 4 punktów przyjezdne nie pozwoliły Krośniankom na wygranie nawet seta. Na boisku wyraźnie było widać, że Joker to ułóżona drużyna o ustabilizowanym od ubiegłego sezonu składzie. Rywalki ze Świecia dysponowały bardzo dobrą zagrywką, szczelnym blokiem. Odrzucone od siatki Karpatki nie potrafiły wyprowadzać kończących ataków i mimo dobrej gry w obronie nie były w stanie dotrzymać kroku przyjezdnym. Joker wygrał zasłużnie bo był zespołem lepszym i pozostaje nadal niepokonanym zespołem. Ostateczny wynik to 0:3 (16:25, 18:25, 17:25). MVP meczu została środkowa Jokera Paulina Majkowska.

Teraz Karpatki czeka pauza i w ostatniej kolejce I rundy ważny mecz we własnej hali z drużyną PWSZ Azoty Tarnów, która to w bieżącej kolejce wygrała swój pierwszy ligowy meczw sezonie pokonując w Gliwicach AZS. Mecz odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godzinie 17.00.

Niewesołe miny mieli drugoligowi siatkarze naszej drużyny. Przegrali wyraźnie kolejny mecz i sytuacja w tabeli nie jest wesoła. Nie można odmówić waleczności i chęci wygranej. Jednak w żaden sposób nie przekłada się to na wynik uzyskany na boisku. W pierwszym secie sobotniego spotkania zdecydowanie dominowali siatkarze z Kozienic. Gdy w drugiej odsłonie wydawało się, że Krośnianie spokojnie wygrają po uzyskaniu nawt 6 punktowej przewagi, coś się zacięło. Błędy własne i mocne ataki zakończone blokami zawodników KKS-u ponownie dały wygraną przyjezdnym. W 3 secie wrócił koszmar pierwszego i cały mecz szybko dobiegł końca. Ostataczny wynik 0:3 (13:25, 22:25, 15:25) i niestety punkty pojechały do Kozienic. Krośnianie okupują w tabeli przedostatnie miejsce i w następnej kolejce wyjeżdżają do Ropczyc gdzie zmierzą się z ostatnią wtabeli drużyną Błękitnych. Ich najbliższy przeciwnik nie ugrał jeszcze w tym sezonie żadngo seta i miejmy nadzieję, że ten mecz będzie to punktem zwrotnym dla naszych siatkarzy, którzy wrócą z kompletem punktów.

Sponsorzy