Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

DWA RAZY PO 3:1 dla LIDERÓW ROZGRYWEK 10 grudnia 2018

W ostatni weekend nasze drużyny zmierzyły się we własnej hali z liderami rozgrywek po pierwszej rundzie fazy zasadniczej sezonu.

 W sobote II ligowi siatkarze Karpat gościli drużynę ze Świdnika. Jest to jeden z faworytów do awansu do I ligii w bieżącym sezonie. Nasz zespół był w stanie ugrać tylko jednego seta ulegając rywalom 1:3 (21:25, 25:17, 22:25, 20:25). Po tym spotkaniu Avia umocniła się na pozycji lidera. Krośnianie zajmują nadal czwarte miejsce tracąc do trzeciego już 4 punkty. W najbliższą sobotę Karpaty także zagrają u siebie a ich przeciwnikiem będzie wicelider, drużyna Politechniki Lublin. O punkty też nie będzie latwo ale liczymy na dobrą postawę naszego zespołu.

W niedzielę Karpatki rozpoczęły rundę rewanżową grając u siebie z drużyną Solna Wieliczka. To lider pierwszoligowych rozgrywek. Nasz zespół zagrał dobre spotkanie, ale nie wystarczyło to na podreperowanie zdobyczy punktowych. Krośnianki pokazały, że potrafią walczyć. Momentami dyktowały warunki gry, ale błedy własne i doświadczenie rywalek wzięły górę i punkty pojechały do Wieliczki. Gra zespołu pozwala jednak mieć nadzieję, że nasz zespółpodniesie się i zacznie punktować. Nie będzie to łatwe za tydzień w Poznaniu, ale zwsze można walczyć i wierzyć w wygraną. Na kolejny mecz w Krośnie zapraszamy w piątek 21 grudnia. Rywalem Karpatek będzie drużyna PWSZ Azoty Tarnów.

Sponsorzy