Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

LIDER ZA MOCNY DLA KARPATEK 10 lutego 2019

Wczoraj (piątek 8 lutego) pierwszoligowa drużyna Karpatek rozegrała w Dąbrowie Górniczej kolejny mecz fazy zasadniczej sezonu 2018/2019. Przeciwnikiem był lider rozgrywek drużyna MKS-u. Nasze dziewczyny rozegrały dobre spotkanie i postawiły się faworyzowanym gospodyniom. Choć w początkowej fazie I seta przewagę osiągnęły siatkarki MKS-u doprowadzając do stanu 17:11, to nasze dziewczyny potrafiły dogonić rywalki, a potem osiągnąć prowadzenie 22:20. Niestety mimo kilku piłek setowych w grze na przewagi nasz zespół nie potrafił zakończyć seta i przegrał go 34:32.
W drugim secie  gospodynie zaczęły mocnym akcentem od prowadzenia 6:1. Jednak Karpatki doprowadziły do remisu 9:9. Potem Dąbrowianki odskoczyły na 6 punktów. Krośnianki dzięki skutecznej grze w ataku doprowadziły do wyniku 21:19, ale ostatecznie przegrały seta 25:20.
Trzeciego seta nasz zespół rozpoczął od prowadzenia 5:2. Potem do stanu 12:12 gra toczyła się punk za punkt. Niestety w końcowej fazie tego seta górą były gospodynie wygrywając go do 19 i cały mecz 3:0.
Krośnianki wracają bez zdobyczy punktowych, ale swoją postawą zrobiły dobre wrażenie w hali lidera. Należy pochwalić cały zespół, który ambitnie walczył o każdy punkt. Postawa drużyny pozwala pozytywnie myśleć na przyszłość i liczyć na punkty w dwóch ostatnich kolejkach fazy zasadniczej.

Sponsorzy