Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

KARPATKI ZOSTAJĄ W I LIDZE NA KOLEJNY SEZON!!! 09 marca 2019

I liga siatkarek zostaje w Krośnie na sezon 2019/2020!

W sobotnim meczu rozegranym we Włocławku z drużyną WTS-u Karpatki pewnie pokonały gospodynie 3:0 (25:17, 25:20, 25:14) będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Krośnianki kontrolowały przebieg poszczególnych setów pewnie punktując. Nie psuły zagrywek, dobrze grały blokie i w ataku. Owszem pojawiały się błedy własne, ale nie miały one decydującego wpływu w tym spotkaniu. Na wyróżnie zasłużył cały zespół, który obronił  dla Krosna I ligę. Należy pamiętać, że nasza drużyna składa się z bardzo młodych dziewczyn, które dopiero ogrywają się na pierwszoligowych parkietach.
MVP spokania wybrana została Kinga Stronias.

Ponieważ to było trzecie zwycięstwo Karpatek w fazie play out zakończyły one sezon 2018/2019. Gratulujemy końcowego  sukcesu i dziękujemy za tegoroczne emocje. Większość dziewczyn zagra jeszcze w Akademickich Mistrzostwach Polski reprezentując PWSZ Krosno.

Teraz przyjdzie czas na podsumowanie pierwszoligowego sezonu i rozpoczęcie przygotowań organizacyjnych na sezon 2019/2020. Liczymy, że większość zespołu pozostanie z nami i w przyszłym sezonie powalczy w barwach Karpat w pierwszoligowych zmaganiach żeńskiej siatkówki.
Dziękując sponsorom za pomoc w dalszym ciągu liczymy na hojność dotychczasowych sponsorów krośnieńskiej siatkówki oraz pojawienie się nowych, którzy wspomogą nas w rozwijaniu tej pięknej i bardzo popularnej w naszym kraju dyscypliny sportu.

Sponsorzy