Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

KARPATKI WYGRYWAJĄ W ŚWIECIU!!!! 31 grudnia 2018

Pierwszooligowa drużyna krośnieńskich Karpatek zwycięsko zakończyła 2018 rok. W ostatnią niedzielę grudnia wygrała niespodziewanie kolejny mecz szonu 2018/2019, pokonując faworyzowany zespół Jokera Świecie. To drużyny z czuba tabeli i dotychczas zawsze niewygodny rywal dla naszego zespołu. Po ostatnim nieudanym meczu Krośnianek we własnej hali z drużyną AZS-u Tarnów, daleka wyprawa do Świecia nie napawała kibiców optymistcznie  na dobre wieści z tego wyjazdu.
Ale.... No właśnie ale - kobieta zmienną jest i w poświątecznym okresie dziewczyny sprawiły wszystkim bardzo miłą niespodziankę. Choć pierwszy set Karpatki przegrały i wydawało się. że to będzie krótki mecz, to od drugiego seta na boisku trwała zacięta walka o każdy punkt. Bardzo dobra gra w ataku Kingi Stronias, Pauliny Niedźwieckiej i Ewy Bimkiewicz oraz skuteczne bloki Marty Orzyłowskiej, pozwoliły na zwycięstwa w kolejnych trzech setach. Ostateczny wynik spotkania to 3:1 (14:25, 25:20, 25:22, 25:23) i trzy ligowe punkty przyjechały do Krosna. Na pochwałę zasłużył cały zespół. Dziewczyny pokazały, że potrafią się zmobilizować, nie spuszczać głowy po nieudanych zagraniach tylko ambitnie i z wiarą w swoje umiejętności walczyć z każdym rywalem o zwycięstwo. Tak trzymać dalej w co mocno wierzymy.

Zwycięstwo w Świeciu pozwoliło naszej drużynie na awans w ligowej tabeli. Karpatki po 17 kolejce spotkań znajdują się na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Do kolejnych wyprzedzających naszą drużynę zespołów coraz bliżej. Następny mecz nasza drużyna rozegra już w nowym roku we własnej hali. W sobotę 5  stycznia 2019 roku rywalkami Karpatek bądzie drużyna AZS-u Politechniki Śląskiej z Gliwic.

Wierzymy w dobrą postawę i kolejne ligowe punkty naszego zespołu.

Zapraszamy na halę na godzinę 18.00 aby dopingować nasze dziewczyny w kolejnym ważnym meczu.

źródło zdjęcia - strona www.siatka.org

Sponsorzy