Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

OSTATNI MECZ KARPATEK U SIEBIE W 2018 ROKU 20 grudnia 2018

W piątek 21 grudnia  krośnieńskie siatkarki rozegrają ostatni mecz we własnej hali w tym roku kalendarzowym w pierwszoligowych rozgrywkach sezonu 2018/2019.
Nie będzie to ostatni ligowy mecz w tym roku kalendarzowym bo 29 grudnia Karpatki czeka jeszcze daleki wyjazd i dzień później  w niedzielę mecz z drużyną Jokera w Świeciu.
W piątkowy wieczór w przedświatecznej atmosferze nasza drużyna spotka się z sąsiadem zza miedzy drużyną GRUPY AZOTY PWSZ Tarnów. Krośnianki podbudowane ostatnim zwycięstwem w wyjazdowym meczu z wiceliderem w Poznaniu,  zamierzają  pójść za ciosem i walczyć o pełną pulę  punktów tak potrzebnych w tegorocznych rozgrywkach. Nie będzie to wcale takie łatwe bo siatkarki z Tarnowa to w tym sezonie wyżej notowany rywal, ale po wygranej z Energetykiem apetyty naszej młodej drużyny na pewno wzrosły. Dziewczyny uwierzyły, że można wygrywać i niech ta wiara niesie je do kolejnych zwycięstw. Na pewno w piątek należy spodziewać się zaciętej walki o każdy punkt. W zespole z Tarnowa występuje aż pięć siatkarek, które w poprzednich sezonach z powodzeniem występowały w krośnieńskiej drużynie. Na pewno będą chciały udowodnić, że nie zapomniały grać w siatkówkęi pokazać się w Krośnie z jak najlepszej strony.
Przywitajmy je serdecznie, ale tym razem będziemy dopingować obecne Karpatki wierząc, że punkty pozostaną w Krośnie.

Zapraszamy wszsystkich sympatyków i kibiców krośnieńskiej siatkówki na to ważne i ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Początek w piątek 21 grudnia  o godzinie 19.00 w hali przy ulicy Bursaki.


 

dzień późnie nasi drugoligowi siatkarze rozegrają w Niebylcu swój ostatni w tym roku mecz ligowy. Nasz rywal zajmuje 3 miejsce w tabeli i o punkty też nie będzie łatwo. Wygrana karpat pozwoli zbliżyć się do trzeciego miejsca, porażka oddali i może spowodować spadek na piąta pozycję. Liczymy jednak, że nasz zespół powalczy i zapunktuje w tym meczu nie pozwalając na tratę czwartej pozycji. Będziemy czekać na dobre wieści w sobotni wieczór.
Mecz odbędzie się w Niebylcu w sobotę 22 grudnia o godzinie 17.00

Trzymajmy kciuki i dopingujmy nasze drużyny w walce o ligowe punkty.

Sponsorzy