Tie Break

W DRODZE DO PÓŁFINAŁU 2-0 DLA NASZYCH SIATKARZY 15 marca 2021

KARPATY Krosno Glass – Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
odniosła dwa zwycięstwa w fazie PLAY-OFF.

Siatkarze Karpat Krosno dwukrotnie pokonali we własnej hali drużynę MKS MOSiR Jasło. Obydwa mecze były bardzo emocjonujące, po obydwu stronach można było zobaczyć bardzo ciekawe akcje. Mecze były transmitowane on-line przez Internet. Bardzo żałujemy, że kibice nie mogli dopingować swoich drużyn osobiście na hali. Wsparciem dla grających siatkarzy był wspaniały doping zawodników „z kwadratu”.
W sobotnim meczu Karpaciarze nie stracili ani jednego seta wygrywając 3:0. Następnego dnia drużynie z Jasła udało się wygrać tylko jeden set a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Krosna.
Rywalizacja w fazie PLAY-OFF toczy się do trzech zwycięstw. Naszym siatkarzom brakuje już tylko jednego zwycięstwa aby awansować do półfinału w walce o I ligę.  Teraz rozgrywki przenoszą się do Jasła. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz odbędą się w dniach 20-21 marca. Jeśli w powyższych terminach jedna z drużyn nie wygra trzech spotkań to rozstrzygające, piąte spotkanie odbędzie się w Krośnie w dniu 31 marca.
Jak wiadomo faza PLAY-OFF "rządzi się swoimi prawami" a tym bardziej mecze derbowe więc na pewno nie zabraknie wielu emocji i dobrej siatkówki.

Zapraszamy do gorącego kibicowania podczas transmisji on-line na fanpage`u @KSSKarpatyKrosno