11 i 12 MARCA ZAPRASZAMY NA WAŻNE MECZE KROŚNIEŃSKICH DRUŻYNY. 06 marca 2017

I Liga Kobiet

W najbliższą sobotę (11.03) nasze "Karpatki" rozpoczynają walkę o utrzymanie w I lidze. Ich przeciwnikiem będzie NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Rozgrywki będą się odbywać do 3 wygranych meczy.
Pierwsze dwa mecze zostaną rozegrane w Krośnie 11 i 12 marca 2017r. Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00 w hali sportowej przy ulicy Legionów. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz zaplanowane są na 18 i 19 marca w Nowym Dworze Mazowieckim. Ewentualny piąty mecz odbędzie się w Krośnie w dniu 22.03 (środa). Zapraszamy do głośnego dopingu naszym dziewczynom zarówno na w meczach u siebie jak i na wyjeździe.
Niech nasz wspólny doping pomoże w utrzymaniu I ligi kobiet w Krośnie!

Pozostałe drużyny I ligi kobiet rozpoczęły fazę play off. W większości spotkań obyło się bez niespodzianek. Faworyt rozgrywek Wisła Warszawa pokonała w Węgrowie Nike 3:1. Solna Wieliczka wygrała w Gliwicach z AZS Politechniką 3:0, Joker Świecie wygrał w Opolu z AZS-em 3:1. Jedyną niespodziankę zanotowano w Kaliszu gdzie MKS niespodziewanie pokonał drugą drużynę fazy zasadniczej drużynę Proximy Kraków 3:2. Drużyny w fazie play off grają do dwóch wygranych spotkań, W przypadku równej ilości punktów po dwóch meczach o dalszym awansie decyduje "złoty set".

II Liga Męska

Nasza drużyna męska rozpoczęła I fazę play- off od wyjazdowego meczu w Świdniku. Nie była to udana wyprawa. Nasz zespół poniósł porażkę w Świdniku z czwartą drużyną fazy zasadniczej w stosunku 3:2 (14:25, 25:22, 25:21, 19:25, 15:10) i aby awansować do kolejnej rundy musi w najbliższą sobotę wygrać mecz w stosunku 3:0 lub 3:1 z drużyną ze Świdnika.  JEST TO MOŻLIWE! W przypadku wygranej 3:2 decydować będzie tak zwany "złoty set". Mocno wierzymy, że nie będzie on potrzebny i nasi chłopcy rozstrzygną dwumecz bez loteryjnego seta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w meczu, niech nasz wspólny doping poniesie chłopaków do zwycięstwa! Mecz odbędzie się w sobotę (11.03) o godzinie 14:00 w hali sportowej przy ulicy Legionów.

W pozostałych meczach I fazy play off w grupie VI drugiej ligi zanotowano poniższe rezultaty:

AKS V LO Rzeszów - Politechnika Pszczółka Lublin 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 22:25)

Neobus Niebylec - KKS Kozienice 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

Dunajec Nowy Sącz - Błękitni Ropczyce 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)