Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

PRZEDSTAWIAMY I-LIGOWE KARPATKI W SEZONIE 2021-2022 cz. 3 14 lipca 2021

Czas na ostatnią część przedstawiającą pierwszoligowe Karpatki w nadchodzącym sezonie.
ATAKUJĄCE
W ataku Krośnianek zagra Izabela Wisz. Iza zostaje z nami trzeci kolejny sezon. To zawodniczka, której nie straszne pierwszoligowe parkiety. Po skończeniu wieku juniorskiego występowała przez rok w drużynie Solnej Wieliczka, a od sezonu 2019/2020 reprezentuje nasze barwy. Iza dysponuje bardzo silnym atakiem, bardzo dobrą zagrywką, potrafi powstrzymać rywalki blokiem. W ostatnim sezonie poprawiła grę w obronie. W dalszym ciągu jest młodą perspektywiczną atakującą zawodniczką. Iza to rocznik 1999, jest zawodniczką leworęczną, ma 187 cm wzrostu. Liczymy na jej  dalszy rozwój w Krośnie oraz na mocne, celne i skuteczne ataki w każdym meczu zbliżającego się sezonu. WITAMY NADAL WŚRÓD KARPATEK!

 


W drużynie pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce. Na razie nie podjęto decyzji o zakontraktowaniu drugiej zawodniczki na pozycję atakującej. Jednak nie jest wykluczone, że jescze przed rozpoczęciem sezonu lub w jego trakcie zespół nie zostanie uzupełniony na tej lub innej pozycji.


SZTAB DRUŻYNY
Na koniec informacja o sztabie szkoleniowo-kierowniczo-medycznym drużyny.
Pierwszym trenerem zespołu pozostaje Dominik Stanisławczyk. Drugim trenerem nadal zostaje Tomasz Podulka. To doswiadczona para szkoleniowa, która od kilku sezonów prowadzi Karpaty. Mając do dyspozycji młode siatkarki potrafi zbudować zespół pokazujący w czasie sezonu charakter, waleczność i ambitną walkę o każdy punkt w każdym meczu. WIerzymy, że postawa zespołu i jego dobra gra  potrafi odnieść sportowy sukces w zbliżajacym się sezonie.

 


Kierownikiem drużyny jest Szymon Czekaj, który tę funkcję objął w trakcie ubiegłego sezonu i będzie ją kontynuował.
Fizjoterapeutą drużyny jest także współpracujący już w ubiegłym sezonie z zespołem Bartłomiej Gołojuch majacy za sobą wcześniej pracę w siatkarskiej drużynie Politechniki Lublin i drużyną koszykarzy z Krosna.

 

Całemu sztabowi życzymy powodzenia i sukcesu w sezonie 2021/2022.
Informacje o przygoowaniach do sezonu będziemy zamieszczać sukcesywnie na naszej stronie. 

Sponsorzy