Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PRZEDSTAWIAMY KARPATKI -SEZON 2019/2020 - Część II 08 lipca 2019

Kontynuujemy przedstawianie zawodniczek pierwszoligowych Karpatek w sezonie 2019/2020. Po rozgrywających i atakujących kolej na środkowe i libero.

ŚRODKOWE

 

 

IZABELA FILIPEK - Iza pozostaje w Krośnie na kolejny sezon. W poprzednim rzucona na szerokie wody po grze w zespołach juniorskich wystąpiła we wszystkich spotkaniach Krośnianek, które cały sezon grały dwójką środkowych po kontuzji trzeciej zawodniczki. Z każdym meczem nabywała kolejnych doświadczeń i w końcówce sezonu potrafiła postraszyć swoje rywalki nie tylko trudną zagrywką, ale także blokiem i mocnym atakiem ze środka. Po tym pionierskim sezonie liczymy na to, że w kolejnym będzie solidnym punktem zespołu. Dla przypomnienia Iza to dwudziestolatka, ma 186 cm wzrostu i jest wychowanką MKS V LO Rzeszów.

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁUCJA LASKOWSKA - Łucja to zawodniczka z doświadczeniem I ligowym. Jest wychowanką Atomu Trefl Sopot. Ma 21 lat  i 182 cm. Znajdowała się w szerokiej kadrze juniorek. Ostanio reprezentowała AZS AWF Warszawa.  Mimo, że jak na środkową może nie jest wysoką zawodniczką, ale jej szybkość na siatce na pewno niejednokrotnie potrafi zaskoczyc rywalki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAROLINA OGÓREK - Karolina to wychowanka SMS Police Podobnie jak Łucja jest zawodniczką z rocznika 1998. Ma 188 cm wzrostu. Jest brązową medalistką mistrzostw polski juniorekz zespołem z Polic. Dysponuje bardzo mocnym atakiem ze środka. W Krośnie liczymy na jej dalszy rozwój i na to, że będzie silnym punktem drużyny. Karolina  ostatni sezon grała w Spójni Stargard skąd przychodzi do Krosna.

 

LIBERO

 

 

 

 

EWA MACHOWSKA - Ewa to druga zawodniczka która pozostaje w Krośnie na kolejny sezon. Jest zawodniczką o wielkim zaangażowaniu i dużej szybkości. Pod koniec sezonu dostawała już szanse na występy w zespole w meczach ligowych. Ewa to młoda zawodniczka, dla której kariera stoi otworem. Liczymy na na jej sportowy rozwój i dobry sezon, w którym to nabywać będzie nowe doświdczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

KAROLINA SZMIGIELSKA - Karolina swoją karierę rozpoczęła w Łodzi, W klasie maturalnej przeniosła się do Warszawy gdzie reprezentowała kolejno  w ligowych rozgrywkach Spartę, Mazovię a ostatnio AZS AWF Warszawa. Po spadku AZS-u pozostała w tej drużynie, z której to przychodzi do Krosna. Jest już doświadczoną zawodniczką, stanowiącą ważne ogniwo w każdym zespole, w którym do tej pory występowała. Liczymy na jej dobrą postawę i dalsze postępy i rozwój w naszej drużynie. Oprócz siatkówki w hali bardzo często w sezonie letnim gra w siatkówkę plażową

 

 

 

Ciąg dalszy nastąpi

Sponsorzy