Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

KARPATKI JUŻ PO PIERWSZYCH ZAJĘCIACH 01 sierpnia 2019

W środę 31 lipca pierwszoligowa drużyna Karpatek Krosno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu ligowego 2019/2020. Na pierwszym spotkaniu stawiło się 12  zawodniczek, które będą reprezentowały nas w rozgrywkach I ligi. Pod wodzą dotychczasowego sztabu szkoleniowego czyli I trenera Dominika Stanisławczyka, jego asystenta Tomasza Podulki oraz fizjoterapeuty Krzysztofa Sporniaka zawodniczki odbyły swoje pierwsze treningowe zajęcia. Wcześniejnasze siatkarki zostały przywitane przez Prezesa Andrzej Hojnora, klub kibców oraz sympatyków drużyny. Były życzenia udananego sezonu, braku kontuzji i wiary w dobrą postawę i miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. Nie brakło kwiatów dla zawodniczek od przedstawicieli Klubu Kibica oraz tradycyjnego już sernika, który błyskawicznie zniknął po skończonym treningu. W czasie zajęć zawodniczki odbyły rozmowy z trenerem, krótką rozgrzewkę, ćwiczenia pomiarowe oraz podstawowe  ćwiczenia z piłkami. Teraz czeka je solidna praca na treningach aby w zbliżającym się sezonie pokazać siłę zespołu i nie zawieść spragnionych sukcesu krośnieńskich kibiców. Ten ważny i trudny czas spędzany na siłowni, hali i innych zajęciach ma zaowocować w trakcie ligowych rozgrywek.
Na koniec przypomnimy nazwiska zawodniczek biorących udział w pierwszych zajęciach.
Skład drużyny stanowią: Izabela Filipek, Manuela Jakóbiak, Izabela Wisz, Maja Pelczarska, Karolina Ogórek, Łucja Laskowska, Cecylia Pietruszka, Aleksandra Witkoś, Dominika Kozyra, Aneta Szczygielska, Ewa Machowska, Karolina Szmigielska.
W piatek 2 sierpnia do zespołu dołączy jeszcze jedna przyjmująca, która na razie zamknie skład Krośnianek. Jej nazwisko podamy wkrótce.

Sponsorzy