KARPATKI WALCZĄ DALEJ. W ŚRODĘ DECYDUJĄCY MECZ. 20 marca 2017

Ostatnia sobota i niedziela przyniosła nam bardzo dobre widomości z Nowego Dworu Mazowieckiego. To właśnie tam swoje mecze fazy play out o utrzymanie się w I lidze kobiet rozgrywały Krośnianki. Po dwóch porażkach w Krośnie sytuacja dziewczyn była bardzo trudna. Jednak Karpatki nie spuściły głów i po dwóch niesamowicie zaciętych meczach wróciły do gry. Sobotni mecz był w końcówce horrorem. Piąty decydujący set zakończony winikeim 20:18 dla Krośnianek, zmiana sytuacji, ilość piłek meczowych z jednej i drugiej strony i wreszcie zwycięska piłka dla naszych dziewczyn pozwoliły pozostać w grze o utrzymanie. W niedzielę nasze dziewczyny wygrały 3:1 umożliwiając sobie powrót na krośnieńską halę aby rozegrać piąty decydujący o utrzymani mecz.
I właśnie w najbliższą środę 22 marca o godzinie 18.30 (pierwszy podawany termin to była godzina 18.00) w hali przy ulicy Bursaki rozegrany zostanie ten ważny dla krośnieńskiej siatkówki mecz. Nie można na nim "niebyć"  i pomagać dziewczynom naszym dopingiem. Na pewno niesione dopingiem zgromadzonych kibiców zostawią serca na boisku i będą walczyć do samego końca, aby w Krośnie można byłocieszyć się pierwszoligową siatkówką w przyszłym sezonie.

W ten weekend nie grali nasi mężczyźni bo awans do II fazy play off wywalczyli tydzień wcześniej. Poznali jednak swojego kolejnego przeciwnika, który podobnie jak i nasza drużyna  po złotym secie wywalczył awans. Jest to zespół Błękitnych Ropczyce. Pierwszy mecz nasi panowie rozegrają 25 marca w Ropczycach, a w Krośnie zobaczymy ich 1 kwietnia. W tej fazie gra toczy się do dwóch wygranych spotkań.