Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

SIATKARKI I SIATKARZE WRACAJĄ NA PARKIET. ZMIANY W KADRZE KARPATEK. 05 stycznia 2022

W najbliższą sobotę i niedzielę po świateczno-noworocznej przerwie wracają drużyny I i II ligi siatkarskiej. Drugoligowi siatkarze zainaugurują zmagania w 2022 roku w sobotę 8 stycznia wyjazdowym meczem w Rzeszowie z drużyną AKS-u. Nie ukrywamy, że liczymy  na dobrą postawę i wygraną naszej drużyny.

Pierwszoligowe Karpatki zagrają w Krośnie w niedzielę 9 stycznia rozpoczynając rundę rewanżową fazy zasadniczej od spotkania z uczennicami SMS-u Szczyrk. Wyjazdowe spotkanie rozegrane 16 grudnia nie było dla naszej drużyny udane. Cała pula punktów pozostała w Szczyrku. W niedzielę liczymy na dobry mecz w wykonaniu Karpatek i udany rewanż.

 

 

 

W krośnieńskiej drużynie zaszły zmiany w składzie.
Z dniem 4 stycznia 2022 roku rozwiązany został, za porozumieniem stron, kontrakt ze środkową Niną Chojnacką. Ninie dziękujemy za grę w naszym zespole.
Życzymy jej dalszego rozwoju i dobrych występów na siatkarskich boiskach.

 

 

Jednocześnie witamy w Krośnie Lucynę Borek, która została zawodniczką pierwszoligowych Karpatek. Lucyna to wychowanka Karpat Krosno, która po okresie gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w drużynie Developresu Rzeszów wraca do Krosna - miasta, w którym rozpoczynała swoją siatkarską karierę. Przypomnijmy, że oprócz gry w Rzeszowie Lucyna Borek reprezentowała drużyny z Krakowa i Piły. Zaliczyła także grę w reprezentacji Polski.
Liczymy na jej doświadczenie, które powinno zaowocować postawą Karpatek w ligowych zmaganiach.

WITAMY W KARPATKACH!

 

Sponsorzy