Sponsorzy wspierający

Partnerzy Programu

Tie Break

BEZ NIESPODZIANKI W CZĘSTOCHOWIE. 10 lutego 2020

Nie przywozły ligowych punktów z wyjazdu do Częstochowy nasze siatkarki. Chociaż w I secie wyraźnie pokonały gospodynie do 15 to jednak to Częstochowianka zgarnęła całą pulę punktów. Kolejne trzy sety gospodynie wygrały pewnie w stosunku do 17, 19 i 20. Cały mecz to 3:1 (15:25, 25:19, 25:17, 25:20) i nadal Krośnianki nie zdobyły punktów w ligowych zmaganiach w rundzie rewanżowej tegorocznego sezonu. Co prawda wygrały mecz zdrużyną Budowlanych Toruń, ale ta drużyna już nie gra w rozgrywkach po jej wycofaniu. Karpatki tak samo jak w poprzednich spotkaniach nie miały siły ataku, popełniały błędy własne a pojedyncze akcje i sama gra w obronie nie wystarczają aby wygrywać spotkania. Liczymy, że już w piątek 14 lutego ulegnie to zmianie i w spotkaniu z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to Krośnianki będą się cieszyły z kompletu punktów.
Ważna także będzie decyzja PZPS-u o tym jak ostatecznie wyglądał będzie system rozgrywek w kolejnym sezonie i oraz system spadkuw w tegorocznych rozgrywkach.