Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

SIATKARZE LIDEREM! SIATKARKI CZEKAJĄ NA PIERWSZE PUNKTY. 11 października 2021

Po kolejnych zmaganiach ligowych tegorocznego sezonu mamy lidera. Trzeci mecz we własnej hali i tyrzecie pewne zwycieśtwo naszych siatkarzy 3:0. tym razem bez wygranego seta wyjechali z Krosna siatkarze AKS-u V LO Rzeszów. Nasza drużyna szybko rozprawiła się z młodymi siatkarzami z Rzeszowa wygrywając kolejne sety 25:12, 25:23 i 25:17. Pewna wygrana po dobrej grze i I miejsce w ligowej tabeli IV grupy drugiej ligi męskiej. Jesteśmy liderem rozgrywek! Tak trzymać! Teraz jednak czeka nasz zespół pierwsze spotkanie wyjazdowe i bardzo trudny przeciwnik - MCKiS Jaworzno. Drużyna z Jaworzna także wygrała trzy spotkania, ale w ostatnim meczu straciła jeden punkt na trudnym terenie w Kętach. Wierzymy, że Nasi chłopcy mocno postawią się w Jaworznie i podtrzymają zwycięską passę.

Bez punktów powróciły Karpatki z Sosnowca. Siatkarki Płomienia nie pozwoliły Karpatkom ugrać seta, choć w drugim i trzecim rozdaniu to nasze siatkarki rozpoczynały od nawet kilkupunktowego prowadzenia. Popełniane proste błędy własne powodowały, że gospodynie doganiały a w końcówkach setów wygrywały kolejne partie. To dopiero początek długiego sezonu i na pewno Krośnianki pokażą w kolejnych meczach na co je stać.

"Wyglądamy lepiej na treningach niż w meczach. Tę dobrą postawę z treningów musimy przełożyć na mecze ligowe. Potrzebujemy kilku wygranych spotkań, aby się odbić. Ja wierzę w ten zespół..." - te słowa trenera Dominka Stanisławczyka  na pewno przełożą się na postawę drużyny i coraz lepszą postawę w kolejnych spotkaniach ligowych.
Okazja na punkty nadarzy się już w kolejnym spotkaniu. Nasz zespół podejmował będzie drużynę Solnej z Wieliczki. Przeciwnik to niewygodny, ale wierzymy, że tym razem punkty zostaną w Krośnie.

Sponsorzy