SIATKARZE LIDEREM! SIATKARKI CZEKAJĄ NA PIERWSZE PUNKTY. 11 października 2021

Po kolejnych zmaganiach ligowych tegorocznego sezonu mamy lidera. Trzeci mecz we własnej hali i tyrzecie pewne zwycieśtwo naszych siatkarzy 3:0. tym razem bez wygranego seta wyjechali z Krosna siatkarze AKS-u V LO Rzeszów. Nasza drużyna szybko rozprawiła się z młodymi siatkarzami z Rzeszowa wygrywając kolejne sety 25:12, 25:23 i 25:17. Pewna wygrana po dobrej grze i I miejsce w ligowej tabeli IV grupy drugiej ligi męskiej. Jesteśmy liderem rozgrywek! Tak trzymać! Teraz jednak czeka nasz zespół pierwsze spotkanie wyjazdowe i bardzo trudny przeciwnik - MCKiS Jaworzno. Drużyna z Jaworzna także wygrała trzy spotkania, ale w ostatnim meczu straciła jeden punkt na trudnym terenie w Kętach. Wierzymy, że Nasi chłopcy mocno postawią się w Jaworznie i podtrzymają zwycięską passę.

Bez punktów powróciły Karpatki z Sosnowca. Siatkarki Płomienia nie pozwoliły Karpatkom ugrać seta, choć w drugim i trzecim rozdaniu to nasze siatkarki rozpoczynały od nawet kilkupunktowego prowadzenia. Popełniane proste błędy własne powodowały, że gospodynie doganiały a w końcówkach setów wygrywały kolejne partie. To dopiero początek długiego sezonu i na pewno Krośnianki pokażą w kolejnych meczach na co je stać.

"Wyglądamy lepiej na treningach niż w meczach. Tę dobrą postawę z treningów musimy przełożyć na mecze ligowe. Potrzebujemy kilku wygranych spotkań, aby się odbić. Ja wierzę w ten zespół..." - te słowa trenera Dominka Stanisławczyka  na pewno przełożą się na postawę drużyny i coraz lepszą postawę w kolejnych spotkaniach ligowych.
Okazja na punkty nadarzy się już w kolejnym spotkaniu. Nasz zespół podejmował będzie drużynę Solnej z Wieliczki. Przeciwnik to niewygodny, ale wierzymy, że tym razem punkty zostaną w Krośnie.