Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

XI TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA =======>> ZOBACZ INFORMACJE O TURNIEJU 22 września 2018

W dniach od 4 do 6 października kibiców siatkówki z Krosna i najblizszych okolic czeka coroczna uczta siatkarska jaką jest tradycyjny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. W tym roku przed inauguracją sezonu pierwszoligowego w Krośnie rozegrany zostanie już XI Turniej. W tym roku zobaczymy dwie czołowe drużyny polskiej z najwyższej klasy rozgrywkowej mężczyzn oraz mistrza Ukrainy. Na krośnieńskim parkiecie zobaczymy Asseco Resovię Rzeszów z byłymi i obecnymi reprezentantami Polski, USA, Francji, Australii, drużynę GKS-u Katowice prowadzoną przez wielokrotnego reprezentanat Polski Piotra Gruszkę a posiadającą w swoim składzie zawodników z Argentyny i Belgii oraz czołowych zawodników naszego kraju. Zagra także mistrz Ukrainy  KS "Barkom-Kazhany" Lwów - drużyna która zwyciężyła w swojej lidze pozostawiając w pokonanym polu ubiegłorocznego zwycięzcę X Turnieju Lokomotiv Charków.

Na konferencji prasowej, która odbyła się w dniu 21 września przedstawiono sponsorów Turnieju, występujące w nim drużyny. Sponsorem Generalnym Turnieju została firma MOSTOSTAL Warszawa.

Szczegółowy plan rozgrywek Turnieju oraz informacje o możliwości zakupu biletów i karnetów znajdują się na plakcie zamieszczonym poniżej.

Z turniejrm związana jest już też tradycyjnie Akcja Krwiodastwa, która odbędzie się przed halą sportową przy ulicy Bursaki w dniu 13 października.

 

Sponsorzy