Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

DWA ZWYCIĘSTWA NA KONIEC ROKU 20 grudnia 2021

Dwoma zwycięstwami zakończyły nasze druzyny 2021 rok. Zarówno siatkarki jak i siatkarze w ostatnich meczach roku wygrali za trzy punkty w setach po 3:1.

Najpierw w sobotnie popołudnie siatkarze w wwyjazdowym spotkaniu pokonali w Ropczycach zawsze groźny dla przyjezdnych zespoł Błękitnych. Po zaciętym spotkaniu krosnianie wygrali 3:1 30:28, 25:15, 24:26, 25:15). Tym samym nasz zespół kontynuuje serię zwycięskich pojedynków na wyjazdach. Wygrana pozwoliła awansować w tabeli na 3 lokatę. Kolejna seria spotkań rozegrana zostanie 8 stycznia a nasz zespół swój mecz rozegra w Rzeszowie z AKS-em.

W sobotni wieczór zwycięsko swój mecz zakończyły pierwszoligowe Karpatki. Po nieudanym czwartkowym wyjeździe na zaległy mecz do Szczyrku (porażka z uczennicamu SMS-u 3:1), pewnie pokonały warszawski AZS AWF 3:1 (25:18, 25:16, 23:25, 25:22). Nasz zespół kontrolował przebieg poszczególnych setów, dobrze grał zagrywką i kończył swoje ataki. Tylko chwila dekoncentracji i niepotrzebne błędy własne pozwoliły przyjezdnym na ugranie seta. Po tym zwyciestwi Karpatki odskoczyły punktowo od końca tabeli i powinny w rundzie rewanżowej dotrzec do bezpiecznej strefy pozwalajacej zagrać w play offach co jest celem tegorocznego sezonu. Nasz zespół podobnie jak drugoligowi siatkarze rozegra swój kolejny mecz 8 stycznia 2022 roku a ich przeciwniczkami będzie drużyna SMS PZPS Szczyrk. 

Sponsorzy