Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PIERWSZY MECZ KARPATEK W KROŚNIE w SEZONIE 2018/2019 06 października 2018

W naszym mieście od dwóch dni rozgrywany jest XI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna.
Za nami dwa mecze. W czwartek GKS Katowice pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (25:20, 25:22, 25:27, 26:24) a w dniu wczorajszym Rzeszowianie pewnie wygrali a mistrzem Ukrainy Barkom Kazahny Lwów 3:0 (25:20, 25:14, 25:15). Dzisaj (sobota 6-10-2018) o godzinie 16.00 trzecie spotkanie Turnieju, w którym to GKS Katowice zmierzy się z drużyną ukraińską.
A po nim o 19.30 swój sezon zainaugurują w Krośnie nasze pierwszoligowe Karpatki. Tydzień temu Krośnianki uległy w Wieliczce drużynie Solnej, ale teraz przyszedł czas na pierwsze punkty w rozpoczynającym się sezonie. Nie będzie o nie wcale łatwo bo dzisiejszy przeciwnik - drużyna Energetyka Poznań - w swym pierwszym meczu zaprezentowała się bardzo dobrze inkasując 3 punkty ligowe. Dzisiaj na pewno bedzie też chciała zdobyć kolejne. Liczymy, że nasze dziewczyny im w tym przeszkodzą i w swojej hali sięgną po wygraną. Stać je na to a wiara w to,  że przeciwnik nie jest wcale lepszy potrafi wznieść każdego na wyżyny swoich umiejętności i dać wygraną.
Na pewno może w tym pomóc doping kibiców. Wypełnijmy halę  i pomóżmy swoim gorącym dopingiem naszej drużynie. Nadmienić należy, że w drużynie poznańskiej zobaczymy trzy byłe Karpatki. Dzisiaj Aleksandra Muszyńska, Kasia Urbanowicz i Klaudia Świstek staną po drugiej stronie siatki. Ola po raz pierwszy w swej karierze zagra o ligowe punkty przeciwko swojej siostrze bliźniaczce Adzie. Która z bliźniaczek będzie się cieszyć ze zwycięstwa okaże się w dzisiejszy, sobotni wieczór.

Do zobaczenia dzisiaj w hali przy ulicy Bursaki na inauguracyjnym meczu sezonu 2018/2019 w I lidze żeńskiej w Krośnie.

Swój mecz w drugiej kolejce rozegrają dzisiaj w Świdniku nasi drugoligowi siatkarze. Po wygranej na inaugurację liczymy na kolejne dobre wiadomości, choć o punkty w meczu z Avią nie bedzie łatwo bo ta drużyna jest jednym z faworytów do wygrania tegorocznych rozgrywek w grupie VI drugiej ligi mężczyzn.

Sponsorzy