Kolejne 3 punkty siatkarzy. Karpatki nie grały. 23 listopada 2020

Arka Tempo Chełm pokonana! W sobotnie popołudnie nasi drugoligowi siatkarze pokazali moc. Pokonali drużynę z Chełma zdobywając 3 kolejne punkty w ligowych zmaganiach sezonu 2020/2021. Goście to drużyna z czołówki naszej grupy rozgrywkowej. Nie kryje apetytu na coś więcej w tym sezonie. Nasz zespół ten apetyt poskromił w sobotę zwyciężąjąc przyjezdnych 3:1    (21:25, 25:22, 25:20, 25:13). Choć pierwszy set to wygrana naszego rywala, to kolejne sety pokazały, że nasi siatkarze nie pozwolą na wyjazd punktów z Krosna. Dobra gra w każdym elemencie siatkarskim, kontrola poczynań Chełmian na boisku. Czwarty set to dominacja Karpat.
Cieszy taka postawa zespołu i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Po sobotnim meczu nasz zespół zajmuje 2 miejsce w tabeli i powinien się liczyć w walce o awans do fazy play-off. W kolejną sobotę nasza drużyna rozegra swój 9 mecz osiągając półmetek fazy zasadniczej. Bedzie to wyjazdowe spotkanie w Rzeszowie AKS-em V LO i liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy zespołu i kolejne 3 punkty.

Pierwszoligowe Karpatki nie rozegrały swojego spotkania w Jaworze z powodu kwarantanny zespołu  Olimpii. Mecz został przełożony i odbędzie się najprawdopodobniej początkiem grudnia. Nasze siatkarki czeka teraz spotkanie z trudnym rywalem jakim jest drużyna uczennic ze Szczyrku. To niebliczalna drużyna, która niespodziewanie traci punkty w Wieliczce a potem wygrywa w Mielcu z faworyzowanymi gospodyniami i pewnie pokonuje w ostatniej kolejce mającą duże aspiracje drużynę z Tarnowa.
Spotkanie z zespołem SMS-u PZPS Szczyrk odbędzie się w najbliższą  sobotę o godzinie 18.30 w hali przy ulicy Legionów. I choć nie można będzie dopingować Karpatki bezpośrednio na hali to trzymajmy kciuki za zespół, który prezentuje się z meczu na mecz coraz lepiej.