Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


   

PRZEDSTAWIAMY II-LIGOWY ZESPÓŁ SIATKARZY SEZON 2021-2022 cz. 2 20 lipca 2021

Dzisiaj druga część prezentacji drugoligowej drużyny męskiej Karpat krosno przed sezonem 2021/2022.
Przedstawiamy środkowych i zawodników występujących na pozycji libero.

ŚRODKOWI
Na pozycji środkowego pozostają na kolejny sezon dwaj zawodnicy, którzy reprezentowali nasz zespół w minionym sezonie ligowym. Są to Kacper Stawiarz i Jan Zubik. Obaj znają arkana drugoligowych zmagań i wierzymy, że w zblizającym się sezonie 21/22 będą mocnymi punktami zespołu powstrzymując blokiem rywali i kończąc swoje ataki ze środka. Trzecim środkowym będzie w Krośnie Maciej zając, który przychodi do Karpat z AkS-u Rzeszów.Maciej to rocznik 2003 ma 197 cm wzrostu a w swojej dotychczasowej karierze ocierał się o kadry młodzieżowe. Liczymy na jego dobrą postawę na parkietach II ligi, dalszy rozwój i dużą liczbę zdobywanych punktów w nadchodzącym sezonie.
WITAMY W KROŚNIE! 


 

LIBERO
na pozycji libero zobaczymy dwóch nowych siatkarzy. Będą to Konrad Dzwierzyński oraz Bartosz Grajper. Konrad występował do tej pory w drużynach III ligowych. Ostatnie dwa sezony rozegrał w zespole UKS Kępa MOSiR Dębica, z którą awansował do II ligi. Cechuje go dobre przyjecie zagrywki i boiskowy spokój. Bartosz to rocznik 2002 i do tej pory swoją karierę kontynuował w zespole Czarni Radom U21. Jest zawodnikiem bardzo utalentowanym i od tego sezonu na swój dalszy rozwój wybrał Krosno. Życzymy udanego sezonu popartego dobrymi przyjęciami i obronami w ligowych meczach.
WITAMY W KROŚNIE!

 


Trenerem zespołu pozostaje nadal Jakub Heimroth, który od wielu sezonów potrafi poukładać swoich podopieczych w taki sposób, że stają się drużyną groźną dla najlepszych. Liczymy, że doświadczenie trenera zaobfituje dobrą grą drużyny w nadchodzącym sezonie i wysoką lokatą w tabeli ligowej.  W sztabie zespołu znajduje się także fizjoterapeuta Bartłomiej Gołojuch, który jak wcześnie pisaliśmy bedzie się także opiekował pierwszoligowymi siatkarkami Karpat.

 


Nasze drużyny zostały przedstawione. Teraz oczekujemy na rozpoczęcie przygotowań do sezonu 2021/2022, o których będziemy informowali na naszej stronie.

Sponsorzy