KARPATKI BEZ SZANS Z LIDEREM 24 lutego 2020

Kolejna porażka pierwszoligowych Karpatek. Nasza drużyna była bez szans w meczu z liderem tabeli. Krośnianki pojechały do Świecia w ośmioosobowym zestawieniu. Nie miały żadnych argumentów w tym meczu aby powalczyć w meczu o wygranie choćby seta. I chociaż trudno odmówić ambicji na boisku to spotkanie miało jednostronny charakter. Siatkarki Jokera dominowały nad naszą drużyną pod każdym względem. Nasza drużyna popełniała dużo błędów własnych i już tradycyjnie nie miała skutecznych ataków. Po krótkim spotkaniu Joker wygrał zdecydowanie 3:0 (25:8, 25:13, 25:16).W trzecim secie kontuzji doznała nasza przyjmująca Cecylia Pietruszka i nasz zespół skończył mecz siódemkę.

Karpatki wystąpiły w składzie:Pietruszka (3), Laskowska (4), Pelczarska (1), Wisz (9), Jakóbiak (3), Rola (5), Machowska (libero) oraz Szczygielska (1)

Po porażce nasz zespół spadł na 11 pozycję i raczej na tej pozycji zakończy tegoroczny sezon. Do rozegrania pozostaje Karpatkom jedno spotkanie. Krośnianki 29 lutego zagrają w Tarnowie kończąc ten wyraźnie nieudany sezon.