Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

NOWI ZAWODNICY W KARPATACH - ZAPOWIEDŹ SOBOTNICH SPOTKAŃ 23 lutego 2018

W najbliższą sobotę obie drużyny siatkarskie Karpat Zmierzą się przed własną widownią. Nasze dziewczyny rozegrają spotkanie z wiceliderem rozgrywek drużyną MKS-u Energa Kalisz. To bardzo mocny przeciwnik, który nie lubi przegrywać i ciągle walczy o pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Wiadomo już, że po porażce w Gliwicach Krośnianki będą walczyć o utrzymanie się w I lidze. W marcowym turnieju spotkają się trzy ostatnie drużyny sezonu zasadniczego: AZS AWF Warszawa, Uni Opole oraz Karpaty. Liczymy na to, że turniej odbędzie się w Krośnie. Do tego, aby nie liczyć na "pomoc" innych drużyn i być pewnym rozegrania turnieju we własnej hali, wystarczy w ostatnich dwóch spotkaniach ugrać 1 punkt. W sobotę będzie to bardzo trudne zadanie. Nie należy jednak się poddawać i z wiarą  i walecznością przystąpić do sobotniego spotkania z drużyną z Kalisza i w ostatnim meczu fazy zasadniczej w środę w Szczyrku.

Krośnianki przez ciężkie kontuzje  (A. Kucharczyk, I. Krochmal, K. Urbanowicz) zostały znacznie osłabione.

Dlatego w ramach tak zwanego "transferu medycznego" Nasza drużyna pozyskała nową zawodniczkę, która wzmacnia Karpatki i będzie pomagać drużynie utrzymać I ligę dla Krosna. Jest to bardzo zdolna, mająca za sobą grę w I reprezentacji w ramach Ligi Europejskiej atakująca Ewa Bimkiewicz. Mierząca 189 cm wzrostu zawodniczka pochodząca z Połczyna Zdrój, wychowanka SMS-u Police, reprezentowała ostatnio druzynę POLi Budowlani Toruń. Ma za sobą grę w reprezentacji Polski juniorek oraz debiut w I reprezentacji kraju. Serdecznie witamy w Krośnie.

Również II ligowa drużyna męska rozegra swój mecz w sobotnie popołudnie. Przeciwnikiem będzie drużyna AKS V LO Rzeszów. W meczu tym faworytem są Krośnianie, którzy pewnie zmierzają po zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Jednak naszego lidera także nie ominęły kontuzje. Ciężką kontuzję odniósł kapitan drużyny, rozgrywający Jakub Kosiek. Drużyna, aby myśleć o skutecznej walce w rundach play off i finałach rozgrywek także musiała zostać uzupełniona personalnie. I tutaj również na zasadach transferu medycznego w Krośnie zagra wychowanek Resovii Rzeszów Michał Kawalec. Witamyw  i liczymy na dobrą postawę w barwach Karpat.

Kibiców siatkówki zapraszamy w sobotę na mecze naszych drużyn. Na halę przy ulicy Legionów gdzie o godzinie 15.00 grają mężczyźni i do hali przy ulicy Bursaki na godzinę 18.00 gdzie swój mecz rozegrają Karpatki. Drużyny liczą na gorący doping krośnieńskich kibiców.

NASI NOWI ZAWODNICY

Sponsorzy