Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PWSZ Krosno wygrywa turniej AMP w Lublinie 16 kwietnia 2018

Najlepszą uczelnią turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet - Półfinał C została Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie. W półfinale rozegranym  w Lublinie, który odbył się w dniach 12-15 kwietnia 2018 roku skład reprezentacji PWSZ-u opierał się na zawodniczkach pierwszoligowej drużynie Karpat. Organizatorem był Klub Uczelniany AZS Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Na turniej Finałowy AMP w piłce siatkowej kobiet awansowały: URz Rzeszów, UMCS Lublin, PWSTE Jarosław i PWSZ Krosno. Krośnieńskie akademiczki wygrały wszystkie spotkania pokonując w finale drużynę PWSTE jarosław 2:0 (25:15, 25:18) - w turnieju grało się do dwóch wygranych setów.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy sukcesu na finałach w Poznaniu.

Ponizej wypowiedzi trenera i kapitana krośnieńskiej drużyny.

- Bardzo fajny turniej, miasto gościnne - jak się okazało na samym końcu. Podobało się nam w Lublinie - było dużo walki w grupie, nie było tak prosto zająć pierwsze miejsce. W rundzie pucharowej wyglądało to już lepiej. Turniej wyrównany, ale to ostatecznie nam udało się go wygrać. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dobrej myśli przed turniejem finałowym - opowiadał tuż po zakończeniu ostatniego spotkania trener PWSZ Krosno, Tomasz Płaski. 

- Bardzo dobrze grało się w Lublinie, fajnie zorganizowany turniej. Wszystko przygotowane było na 100%. Ciekawe drużyny, dużo walki na parkiecie a zarazem bardzo wyrównany poziom. Dla nas - im więcej takich turniejów, tym lepiej. Teraz przed nami turniej finałowy - relacjonowała kapitan PWSZ Krosno, Angelika Gajer.

Sponsorzy