Sponsorzy wspierający

Partnerzy Programu

Tie Break

SUKCES SIATKAREK PWSZ W FINALE AMP-ów 29 kwietnia 2018

Duży sukces odnosły krośnieńskie siatkarki w rozegrantch w Poznaniu w dniach 27-29 kwietnia finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej kobiet. Drużyna krośnieńskiej Państwowej Wyzszej Szkoły Zawodowej udowodniła kolejny raz, że należy do czołowych drużyn w kraju. Nasze dziewczyny zdobyły brązowy medal w klasyfikacji ogólnej wszyskich uczelni oraz złoty w typie wyższych szkół zawodowych.  Fazie grupowej nasza drużyna występująca w składzie: Daria Szczyrba Kinga Stronias, Agata Pietrzkiewicz, Aleksandra Muszyńska, Katarzyna Urbanowicz, Julia Brzezińsk, Angelika Gajer, Anna Bartyzel i Anna Bodasińska pokonała kolejno: Politechnikę Opole 2:0, AWF Warszawa 2:1 i Uniwersytet Szczecin 2:0 zajmując w grupie I miejsce. W ćwiercfinale dziewczyny pokonały AWF Poznań 2:1 i w półfinale spotkały się z reprezentacją Uniwersytetu Opole.  Po zaciętym spotkaniu niestety uległy drużynie z Opola 2:1. W walce o brązowy medal pokonały 3:0 reprezentację UMCS z Lublina. W finale drużyna Uniwersytetu Opole wygrała z Akademią Leona Kożmińskiego Warszawa 3:0. Gratulujemy sukcesu naszym dziewczynom oraz ich trenerowi Tomaszowi Płaskiemu. Nadmienić trzeba, że w wybranej najlepszej szóstce finałów znalazła się zawodniczka naszej drużyny Agata Pietrzkiewicz.