Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PRZEDSTAWIAMY KARPATKI -SEZON 2019/2020 - Część I 05 lipca 2019

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych w piłce siatkowej. Kluby kompletują składy na kolejny sezon. Nie inaczej jest w KSS Karpaty Krosno. Dzisiaj rozpoczynamy prezentację drużyny pierwszoligowych KARPATEK na sezon 2019-2020. Zmiany są bardzo duze. Z poprzedniego sezonu pozostaje tylko dwie zawodniczki. Trzecia, z ubiegłorocznej kadry - Paulina Niedźwiecka - miejmy nadzieję, dołączy w trakcie sezonu po wyleczeniu kontuzji i pomyślnej rehabilitacji.

Skład Karpatek na kolejny sezon choć wciąż bardzo młody to jednak najstarszy od conajmniej trzech sezonów. Tworzą go zawodniczki ograne na ligowych parkietach, które odgrywały główne role w swoich drużynach występujących w II lidze, mające za sobą także doświadczenia pierwszoligowe oraz z najwyższej klasy rozgrywkowej. To zespół ambitnych dziewczyn, głodnych sukcesu i pokazania swoich niemałych umuejętności.  Jest wielką niewiadomą i trudno prorokować jak ostatecznie się zaprezentuje.

Na pewno ambitnie będzie walczył w każdym meczu, z każdym rywalem. Poznajmy już dziś  siatkarki, które będą tworzyć zespół Karpatek  w przyszłorocznym sezonie. Dzisiaj pierwsza część prezentacji. Zaczynamy.

ROZGRYWAJĄCE

Rozgrywająca to odpowidzialna pozycja w każdym zespole. w przyszłym sezonie w Krośnie zagraja:

 

 

 

 

 

MAJA PELCZARSKA - Maja to już doświadczona rozgrywająca, Pochodzi z Rzeszowa i ma za sobą grę w takich zespołach jak MKS VLo Rzeszów, Sparta Warszawa, UKS Jedynka Tarnów, Silesia Volley Mysłowice  E.Leclerc Radomka Radom. Ta prawie 24 letnia zawodniczka ostatnie dwa sezony spędziła w zespole Radomki grającej w LSK. Przed ostatnim sezonem była przygotowywana  jako głównoprowadząca grę w drużynie z Radomia. Uległa jednak kontuzji i  udanie wróciła dopiero na ligowe parkiety w lutym. Liczymy, że jej doświadczenie, ogranie i spokój zagwarantują Krośniankom możliwość urozmaiconej i ciekawej gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA WITKOŚ - Ola to wychowanka Karpat. Razem z zespołem 6 lat temu wywalczyla jako ówczesna maturzystka awans z zespołem do I ligi. Była zmienniczką często kąsającą przeciwniczki swoją zagrywką i ciekawym rozegraniem, Po sześciu latach wraca do Krosna po skończeniu studiów i będzie miała okazję zaprezentować się w ponownie w Karpatach. Przez te lata studiując w Szczecinie cały czas trenowała i grała najpierw w Chemiku Police w Młodej Lidze a ostatnie trzy sezony w II-ligowej Spójni Stargard będąc podstawową rozgrywającą.

 

 

 

 

 

ATAKUJĄCE

Siła ataku to bardzo ważna rzecz w obecnej siatkówce. Moc prawej strony niejednokrotnie decyduje o wyniku spotkania. Pewna atakująca jest podporą każdej drużyny, często biorąc odpowiedzialność na swoje barki w czasie meczu. Wydaje się, że nasze atakujące są w stanie zagwarantować te cechy.

 

 

 

 

IZABELA WISZ - Iza ma 20 lat 188 cm wzrostu i jest wychowanką MKS V LO Rzeszów. Jest zawodniczką leworęczną. W naszym zespole występować będzie na pozycji atakującej. Poprzednio oprócz klubu z Rzeszowa  reprezentowała barwy MKS San-Pajda Jarosław, a w ostatnim sezonie grała w pierwszoligowej Solnej Wieliczka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MANUELA JAKÓBIAK - Manuela ma 24 lata. Choć może wydawać się, że  180 cm na pozycji atakującej to nie jest dużo, ale szybkość i skoczność a także duża energia zawodniczki niejednokrotnie może zaskoczyć rywalki. Zawodniczka reprezentowała  SMS Police, grała w PLKS Pszczyna a ostatnie 2 sezony w Spójni Stargard.  Wielokrotna MVP spotkań drugoligowych.

 

 

 

 

 

 

Ciąg dalszy prezentacji wkrótce

 

Sponsorzy