Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PORAŻKA Z AVIĄ KOŃCZY SEZON SIATKARZY 25 marca 2019

W sobotę 23 marca nasi siatkarze zakończyli sezon 2018/2019.

Po dwóch porażkach w Świdniku  w fazie półfinałowej play off-ów w grupie VI drugiej ligirywalizacja przeniosła się do Krosna. Krośnianie rozegrali bardzo dobre spotkanie i mocno postawili się faworytowi. Drużyna Karpat grała bardzo ambitnie, walcząc o każdą piłkę. Na początku I seta prowadzili goście jednak to Krośnianie po zaciętej końcówce cieszyli się wygranym setem. W drugim secie nasz zespół przeważał od samego początku kontrolując przebieg spotkania. Przy sześciopunktowej przewadze Krośnian coś sie zacięło i mocne serwisy rywali siały spustoszenie w linii przyjęcia. Na szczęście pomyłka w serwisie i udane kontry w grze na przewagi pozwoliły na wygranie seta. Wydawało się, że nasz dobrze grający zespół przedłuży rywalizacje i w niedzielę odbędzie się czwarte spotkanie. Niestety jak to często bywa po dwóch wygranych setach nastąpiło odwrócenie i dwa kolejne sety padły łupem zawodników ze Świdnika. Trzeci zdecydowanie a czwarty po zaciętej walce do końca. Piąty set to już zdecydowane zwycięstwo faworyta. Ostateczny wynik spotkania 2:3 (25:23, 26:24, 16:25, 23:25, 9:15) dla drużyny ze Świdnika i stan rywalizacji do trzech zwycięstw 0:3. Przegrana oznacza awans drużyny naszych gości  i możliwość dalszej walki o I ligę. Naszym siatkarzom należy pogratulować ambitnej postawy i dostarczanych emocji w trakcie tegorocznego sezonu.
Nasi siatkarze osiagnęli sukces na miarę swoich możliwości.  Bo miejsce w czwórce i walka w półfinale to na pewno dobry wynik drużyny. To młody zespół, który dopiero zbiera doświadczenie w ligowych bojach.

Teraz czas na podsumowywanie sezonu 2018/2019 i wbrew pozorom także patrzenie w kolejny. Na pewno nie zabraknie takiego podsumowania na tej stronie. Już dziś należy rozpocząć działania organizacyjne i budowanie zespołów na sezon 2018/2019. Wszystkich, którzy mogą pomóc w tym zadaniu zapraszamy do współpracy i budowania siły krośnieńskiej siatkówki na mapie sportowej.

Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom za pomoc przez cały sezon. Liczy na dalsze wsparcie dla siatkówki w Krośnie. Sukcesy zespołów żeńskiego i męskiego w I i II lidze w dużej mierze zależą od tych, którzy pomagają. Liczymy na dalszą pomoc starych, sprawdzonych sojuszników oraz nowych, którym dobro tej dyscypliny leży na sercu. Liczymy, że tacy znajdą się w krośnieńskim środowisku.

Dziękujemy kibicom z acałosezonowy doping i wiarę w sukcesy. Nigdy nas nie zawiedliście i byliście razem z drużynami na dobre i na złe. Na pewno bedziecie dalej z drużynaoi w kolejnym sezonie 2019/2020.

 

 

Sponsorzy