Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

PRZEGRANE MECZE KROŚNIEŃSKICH DRUŻYN 18 listopada 2019

Niestety nie był to udany weekend dla krośnieńskich drużyn. Komplet punktów wyjechał z Krosna. Zarówno pierwszoligowa drużyna kobiet, jak i drugoligowy zespół męski poniosły porażki na swoim parkiecie w kolejnych meczach ligowych w identycznym stosunkiu 3:1.

Karpatki swój mecz rozegrały w piątkowy wieczór z dobrze grającym beniaminkiem z Częstochowy. Częstochowianka posiada w swoim składzie doświadczone i ograne na siatkarskich boiskach zawodniczki. Przyjezdne były faworytkami spotkania i potwierdziły to na boisku. Karpatki dobrze rozpoczęły mecz wygrywając pierwszą partię 25:23. Kolejne to jednak zwycięstwa rywalek i chociaż nasz zespół walczył ambitnie i rozegrał całkiem dobre spotkanie to 3 punkty pojechały do Częstochowy.  Ostateczny wynik meczu to 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 23:25).
Czego zabrakło Krośniankom w tym wyrównanym meczu? Chyba konsekwencji w grze obronnej i siły pierwszego ataku. Rywalki kończyły kontry i w większości w ten sposób zdobywały punkty. Trudno było także zatrzymać  Oliwię Sieradzką która zdobyła dla swojej drużyny 25 punktów. W Karpatkach jnajlepiej punktowała Izabela Filipek zdobywczyni 15 punktów.
W najbliższą środę Karpatki wyjeżdżają do Ostrowca na bardzo ważny mecz z KSZO ajuż w sobotę 23 listopada  rozegrają o godzinie 16.00 spotkanie z niepokonanego na razie lidera,  drużyną Jokera Świecie. Wygrać można z każdym i dlaczego Joker nie może stracić puktów w Krośnie?

Na pewno na punkty liczyli mężczyźni. Fakt, że grali z wiceliderem tabeli drużyną Wisłoka Strzyżów, ale wydawało się, że beniaminek zza miedzy jest do pokonania. Niestety rzeczywistość boiskowa okazała się okrutna dla Krośnian. Przegrali wyraźnie będąc zespołem słabszym. Nasi siatkarze nie kończyli ataków, mieli kłopoty w przyjęciu mocnych zagrywek przyjezdnych. Pojawiały się błędy własne. Nie pomagały zmiany wprowadzane przez trenera i drużyna zaznała goryczy kolejnej porażki w tym sezonie. Wynik spotkania to 1:3 (19:25, 18:25, 25:23, 18:25) i sytuacja w tabeli oraz forma zespołu nie napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem w najbliższą sobotę z drużyną KKS-u Kozienice. Należy liczyć jednak na to, że nasi siatkarze pozbierają się po tej porażce i ambitnie powalczą o ligowe punkty w sobotnim spotkaniu.

Zapraszamy na kolejne ligowe mecze naszych drużyn w sobotę 23 listopada. Wspierajmy i dopingujmy je w kolejnych ważnych spotkaniach tegorocznego sezonu. 


 

Poniżej kilka zdjęć z ostatnich ligowych spotkań krośnieńskich drużyn.

 

Sponsorzy