KARPATKI WALCZĄ DALEJ. NOSiR POKONANY! 18 marca 2017

KARPATKI walczą dalej. W dniu dzisiejszym (sobota 18-03-2017) po niesamowitym meczu w Nowym Dworze Mazowieckim pokonały NOSiR 3:2 (25:21, 25:14, 19:25, 22:25, 20:18) i wracają do gry o utrzymanie w I lidze. Po porażkach w Krośnie dziewczyny pokazały, że jeszcze nic nie jest przegrane. W dwóch pierwszych setach dominowały na boisku. Jednak jak to bywa w siatkówce kolejne dwa padły łupem zawodniczek NOSiR-u i w meczu był remis. Niesamowicie wyrównany piąty set mógł doprowadzić niejednego kibica do zawału. Jednak zwycięsko z niego wyszły Krośnianki i w walce o utrzymanie jest już tylko 2:1. Jutro o 18.00 nasze dziewczyny grają kolejny mecz i gorąco wierzymy, że zakończą go zwycięsko i w środę spotkamy się w Krośnie na piątym meczu decydującym o tym, która z drużyn pozostanie w szeregach pierwszoligowych. Wierzmy w nasze dziewczyny i trzymajmy kciuki za ich zwycięstwo w jutrzejszym tak ważnym meczu.