Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

NEOBUS NIEBYLEC PRZECIWNIKIEM KARPAT W II RUNDZIE PLAY OFF 16 kwietnia 2018

Znamy już przeciwnika krośnieńskiej drużyny mężczyzn w II rundzie fazy play off w grupie VI. Będzie to drużyna Neobusa Niebylec, która w decydującym trzecim meczu pokonała Błękitnych Ropczyce 3:0 (25:21, 25:22, 25:10) i wygrała rywalizację 2:1. W drugiej parze zmierzą się drużyny ze Swidniki i Lublina. Pierwsze spotkania w rywalizacji do trzech wygranych spotkań już w najbliższą sobotę i  niedzielę w Krośnie  i Lublinie.  Po tym dwumeczu rywalizacja przenosi się odpowiednio do Niebylca i Swidnika. Liczymy na zwycięstwo naszej drużyny i awanas do finału rozgrywek w grupie VI co daje możliwość gry w dalszym etapie rywalizacji o awans do I ligi z drużynami z grupy V. W grupie V o dalszą grę w tegorocznym sezonie walczą na tym etapie drużyny: Volley Rybnik, ZAKSA Strzelce Opolskie,  MCKiS Jaworzno, TKS Tychy. To właśnie przeciwnikami w dalszych rozgrywkach po ewentualnym awansie naszej drużyny,będą  któreś dwie z tych czterech drużyn. Na razie należy się skupić na rywalizacji z drużyną Neobusa. Dla przypomnienia kibicom informujemy, że w rundzie zasadniczej nasz zespoł dwukrotnie pokonał drużynę z Niebylca po 3:0.  Dlatego w najbliższą sobotę i niedzielę dopingujemy naszych Panów w pierwszych dwóch meczach rywalizacji w hali przy ulicy Legionów.


 

Nasze dziewczyny już zakończyły sezon 2017/2018 broniąc miejsce w I lidze, ale rozgrywki toczyły się dalej. W finale doszło może do małej niespodzianki bo faworyzowana drużyna Wisły Warszawa przegrała rywalizację z MKS Kalisz i to Kaliszanki będą walczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej z drużyną Legionowi lub z Pałacem Bydgoszcz. W pierwszym meczu w Legionowie gospodynie przegrały i teraz są w trudniejszej sytuacji ponieważ w rywalizacji do dwóch wygranych spotkań udają się na kolejny mecz do Bydgoszczy. W razie  porażki to własnie Legionowia bedzie rywalem drużyny z Kalisza. W przeciwnym wypadku trzeba będzie do rozstrzygnięcia rywalizacji rozegrać trzeci mecz. Gratulujemu drużynie MKS-U Kalisz mistrzostwa I ligi.

Trzecie miejsce w I lidze zajęła drużyna Solnej Wieliczka , która trzykrotnie pokonała drużynę Energetyka Poznań. W walce o 5 miejsce pomiędzy Radomką Radom a PWSZ tarnów jest jeden do zera dla Tarnowianek, natomiast w rywalizacji o 7 miejsce spotkają się drużyny Jokera Swiecie i AZS-u Politechnika Gliwice.

Z Polskiej Ligi Siatkówki do I ligi  spadają już MKS Dąbrowa Górnicza oraz Budowlani Toruń. Kto awansuje z II ligi rozstrzygnie się końcem maja gdy zakończy się turniej finałowy w tegorocznej rywalizacji na parkietach drugiej ligi kobiecej.

Informacje na bieżąco bedą się pojawiały na naszej stronie klubowej.

Sponsorzy