Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

Zarząd podsumował sezon 2018/2019 13 czerwca 2019

We wtorek 11 czerwca odbyło się zebranie sprawozdawcze Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki Karpaty Krosno. W sprawozdaniu przedstawionym przez Prezesa Andrzeja Hojnora miniony sezon określono jako udany. Pierwszoligowa drużyna siatkarek utrzymała status pierwszoligowy natomiast drugoligowy zespół męski walczył w półfinałach play off-ów. Jest to duży sukces obu drużyn biorąc pod uwagę budżet jakim dysponowano.
Podziękowano sponsorom za ich wkład i pomoc w funkcjonowaniu Stowarzyszenia, trenerom i zawodnikom za osiągnięcia w sezonie 2018/2019, kibicom za doping wszystkim sympatykom krośnieńskiej siatkówki za wsparcie. Wysoko oceniono pracę z młodzieżą, która osiąga wyniki na miarę możliwości organizacyjnych klubu. Zwrócono uwagę na fakt, że klub nie posiada żadnych zaległości finansowych w stosunku do zawodniczek i zawodników, trenerów oraz ZUS-u i Urzędu Skarbowego. 
Komisja Rewzyjna przedstawiła sprawozdanie, w którym pozytywnie oceniła pracę Zarządu, który w głosowaniu uzyskał zbsolutorim.
Nie zabrakło także głosów w dyskusji ze szczególnym uwzględnieniem zblizającego się sezonu 2019/2020. Przygotowania do niego trwają. Drugoligowa drużyna męska została już skompletowana. O zmianach w składzie piszemy w innym miejscu. Trwają już ostatnie rozmowy z zawodniczkami i można powiedzieć, że pierwszoligowy skład Karpatek także jest gotowy. Będą to drużyny na miarę możliwości finansowych klubu, ale zaznaczyć należy, że cele drużynbędą większe niż w minionym sezonie.
W czasie zebrania zwrócono także uwagę na fakt w trudności  w pozyskiwaniu nowych sponsorów, którzy mogli by wspomagać Stowarzyszenie finansowo, co pozwoliłoby na budowę silniejszych zespołów i stawianiu wysokich celów w rozgrywkach liniowych.

Wszystkich chętnch do współpracy i pomocy w działaniu na rzecz krośnieńskiej siatkówki członkowie zapraszają do współpracy.

Sponsorzy