Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

   


   SPONSORZY GŁÓWNI

        

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

dwór kombornia

 

  

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

        

 


   

ŚWIATOWA SIATKÓWKA ZAWITA DO KROSNA! 23 sierpnia 2017

X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA

Śmiało można powiedzieć, że w dniach od 14 do 16 września światowa siatkówka na najwyższym poziomie zawita do Krosna. Na dzisiejszej konferencji prasowe, która o godzinie 12.00 odbyła się w sali Urzędu Miasta Krosna przedstawino uczestników tegorocznego już X Turnieju O Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej mężczyzn. Po całej czołówce drużyn polskiej Plus Ligi do naszego miasta zawita w tym roku czołówka klubowych drużyn zagranicznych. Oprócz tradycyjnie już drużyny Asseco Resovia Rzeszów do naszego misata zawitają dwie czołowe druzyny włoskie: GI Group Monza Italia - 7 drużyna ligi włoskiej, której trenerem jest znany w Polsce Miguel Ángel Falasca, wieloletni zawodnik za później terner Skry Bełchatów i reprezentacji Czech, Calzedonia Verona Italia - klub w którym trenerem jest doskonale znany trener reprezentacji Serbii i kiedyś świetny zawodnik Nikola Grbić, a grają w nim tacy zawodnicy jak włoch Emanuele Birarelli i Amerykanin Thomas Jaeschke. Czwartą drużyną występującą w Turnieju będzie 6-krotny mistrz Argentyny i dwukrotny brązowy medalista Klubowych Mistrzostw świata, argentyńska drużyna UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB, w której od przyszłego sezonu będzie grał Zbigniew Bartman. Taka obsada Turnieju gwarantuje niesamowite emocje sportowe. Dlatego wszyscy sympatycy siatkówki naszego miasta i okolic będą mieli okazję aby zobaczyć siatkówkę na najwyższym światowym poziomie. Tak znakomitą obsadę Tegorocznego Turnieju zawdzięczamy wszystkim ludziom, którym na sercu leży rozwój siatkówki w Krośnie, sponsorom, Prezydentowi Miasta, dyrekcji MOSir-u a w szczególności działaniom podjętym przez Prezesa KSS Karpaty Krosno Andrzeja Hojnora oraz członkowi Zarządu - Przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej Panu Januszowi Ficowi. Nadmienić należy,że sponsorem generalnym Turnieju jest Mostostal Warszawa.

Bilety na tegoroczny Turniej można będzie nabyć już od 28 sierpnia w hali przy ulicy Bursaki w biurze sprzedaży biletów na mecze piłki koszykowej przy wejściu głównym. Bilet na dany dzień upoważnia do wejścia na dwa mecze danego dnia i jest numerowany (bilet na konkretne miejsce). W zależności od wybranego sektoru miejsca zostały zaliczone do danej kategorii. Ceny biletów na jeden dzień Turnieju (dwa mecze):

Kategoria I   - 35zł

Kategoria II  - 30zł

Kategoria III - 20zł

Należy nadmienić, że Turniej połączony jest z akcją zbórki krwi pod hasłem PRZYJDŹ - ODDAJ KREW. Akcja prowadzona będzie w punkcie krwiodawstwa w szpitalu przez cały tydzień a w dniu 23 września  przed Halą Widowiskowo-Sportową przy ulicy Bursaki. Wszyscy uczestnicy akcji krwodawstwa na hasło KROŚNIEŃSKA SIATKÓWKA otrzymają bezpłatny karnet na mecze KSS Karpaty Krosno w sezonie 2017/2018.

Gorąco wierzymy, że zbliżający się turniej przyczyni się do popularyzacji siatkówki w naszym regionie i będzie świetnym wstępem do przygotowania się kibiców aby zapełniać hale i kibicować krośnieńskim drużynom, które solidnie trenują przygotowując się do sezonu 2017/2018.

 


 

TERMINARZ TURNIEJU

14.09.2017

17:00 GI GROUP MONZA ITALIA - UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA

19:30 ASSECO RESOVIA RZESZÓW - CALZEDONIA VERONA ITALIA

15.09.2017

17:00 GI GROUP MONZA ITALIA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW

19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA - CALZEDONIA VERONA ITALIA

16.09.2017

17:00 CALZEDONIA VERONA ITALIA - GI GROUP MONZA ITALIA

19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW

 


 

Wszystkich kibiców zapraszamy na Turniej i mecze ligowe I ligi kobiet i II ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018.

Relacja z dzisiejszej konferencji prasowej dotycząca X Turnieju O Puchar Prezydenta Miasta Krosna dostępna jest na naszym profilu Facebooka oraz na stronie terazKrosno.pl

 

Sponsorzy