Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Nasi Partnerzy o Nas

Miasto Krosno

Gmina Krosno zaświadcza, że Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno jest wiarygodnym partnerem, od wielu lat organizując przedsięwzięcia sportowe sumiennie wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań wynikających z zawartych umów. Dzięki działalności stowarzyszenia oraz osiągniętych wysokich wyników sportowych miasto Krosno jest godnie reprezentowane na arenie krajowej i międzynarodowej, a siatkówka stała się dyscypliną cieszącą się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców miasta. W oparciu o wieloletnią współpracę Gmina Krosno rekomenduje Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno jako godne polecenia i nawiązania partnerskiej współpracy.

Bronisław Baran             
Zastępca Prezydenta Miasta Krosna             

 


 

Krośnieńskie Huty Szkła Krosno S.A.

Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A. od wielu lat są związane z krośnieńską siatkówką. W ostatnim sezonie sportowym 2013/2014 współpraca pomiędzy naszą firmą, a Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki Karpaty Kromo mocno się zacieśniła. Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A. zostały sponsorem tytularnym drużyny PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno, prowadzonym przez ww. Stowarzyszenie.

 

Z przyjemnością rekomendujemy Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno jako uczciwego oraz rzetelnego partnera w biznesie. Stowarzyszenie wykazuje się sporą kreatywnością, celnym i indywidualnym podejściem do każdego partnera oraz inicjatyw przez niego podejmowanych. Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty jest organizacją wiarygodna i godną zaufania. Ustalone zobowiązania wykonuje dokładnie i terminowo. W imieniu Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO S.A. chciałbym wyrazić szczere zadowolenie ze współpracy z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki Karpaty Krosno.

Dariusz Gawroński             
Dyrektor Generalny             

 


 

STIMO Systemy Informatyczne

STIMO Systemy Informatyczne współpracuje z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki Karpaty Krosno od kilku lat. W ostatnim sezonie sportowym 2013/2014 współpraca pomiędzy Spółką a Stowarzyszeniem mocno się zacieśniła. Rekomendujemy Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno jako uczciwego oraz rzetelnego partnera w biznesie, który wykazuje sporą inwencję w promowaniu wizerunku naszej firmy poprzez siatkówkę.

 

Wszystkim polecamy współpracę z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki Karpaty Krosno i wiemy, że może ona przynieść pozytywne rozwiązania na polu sportu i biznesu.

Sławomir Jurczak             
Współwłaściciel              

 


 

MPGK Krosno Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. stwierdza, że Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki KARPATY KROSNO z siedzibą w Krośnie kod: 38-400 ul. Legionów 6, NIP 684-237-52-41, REGON 371181511, działające w ramach Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Krośnieńskiego Organizacji Pożytku Publicznego (KRS 0000217739), świadczy na rzecz naszej Spółki usługi reklamowe.

 

Współpraca pomiędzy naszą Spółką a Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki KARPATY KROSNO realizowana jest w ramach jednorazowych i długoterminowych umów reklamowych i wykonywana jest podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie, w tym rozgrywek, turniejów, zawodów i meczy ligowych piłki siatkowej. Usługa reklamowa wykonywana jest należycie.

Janusz Fic             
Prezes Zarządu             

Zdzisław Syzdek             
Członek Zarządu             

 


 

KrosGlass S.A. 

Z przyjemnością informuję, że firma Krosglass S.A. współpracuje z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki KARPATY Krosno z siedzibą w: Krosno, Legionów 6
Podjęcie współpracy ze Stowarzyszeniem, zaliczam do trafnych decyzji podjętych przez spółkę. Dzięki współpracy firma Krosglass S.A. zyskuje reklamę, a Stowarzyszenie potrzebne wsparcie finansowe. Współpraca trwa do chwili obecnej, ponieważ jest bardzo wartościowa. Każdy szczegół współpracy jest zawsze bardzo dokładnie omawiany i dopracowywany. Jakość i rzetelność działań Stowarzyszenia zawsze stała na najwyższym poziomie i nie pozostawiała żadnych zastrzeżeń.

 

Z prawdziwą przyjemnością chciałabym potwierdzić. że Stowarzyszenie Siatkówki jest godnym zaufania partnerem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje kolejnymi sukcesami sportowymi.

 Marian Gąsior             
Prezes Zarządu             

 


 

VIX Automation Sp. z o.o.

W ostatnim sezonie sportowym 2013/2014 poprzez podpisanie umowy o współpracę zacieśniła swoją więź z Krośnieńskim Stowarzyszeniem Siatkówki Karpaty Krosno.

 

Współpraca ta wiąże ze sobą płaszczyzny biznesowe i sportowe z korzyściami dla obu stron. Rekomendujemy Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno jako uczciwego oraz rzetelnego partnera w biznesie, który od wielu lat organizując przedsięwzięcia sportowe sumiennie wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań wynikających z zawartych umów.

 

Wyrożamy szczere zadowolenie z nawiązanej współpracy, której głównymi cechami sq uczciwość, rzetelność, wiarygodność oraz terminowość.

Prezes zarządu             
Mariusz Benria    


Sponsorzy