Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

SYSTEM PLAY OFF I PLAY OUT W SEZONIE 20201/2022- II LIGA MĘŻCZYZN GRUPA IV

 SYSTEM ROZGRYWEK W SEZONIE 2022-2023 - II LIGA MĘŻCZYZN GRUPA IV

SYSTEM PLAY OFFII LIGA MĘŻCZYZN GRUPY 1‐4

W sezonie 2021/2022 po zakończeniu rundy zasadniczej w grupach 1‐4 do turniejów półfinałowych awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Zespoły z dwóch ostatnich miejsc spadają do ligi niższej.


Turnieje półfinałowe
Termin: 21-23.04.2023


Dwa pierwsze miejsca w poszczególnych grupach po zakończeniu fazy zasadniczej rozegrają turnieje półfinałowe mające na celu wyłonienie dwóch najlepszych zespołów, które awansują do turnieju finałowego. Zostaną rozegrane dwa turnieje półfinałowe zgodnie z poniższym podziałem:

 I turniej: zwycięzca grupy 1, druga drużyna grupy 2, zwycięzca grupy 3, druga drużyna grupy 4
 II turniej: zwycięzca grupy 4, druga drużyna grupy 3, zwycięzca grupy 2, druga drużyna grupy 1

Turnieje zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” zgodnie z tabelą Bergera, ale gospodarz ma prawo zamienić kolejność meczów w ramach jednego dnia.
Miejsce rozegrania turnieju zostanie wyłonione w drodze konkursu ofert złożonych przez zainteresowanych, wyrażających chęć organizacji turnieju. W przypadku braku ofert, gospodarz zostanie wyłoniony w drodze
losowania.


Turniej finałowy
Termin: 05-07.05.2023


Turniej finałowy dla czterech zespołów rozgrywany jest systemem „każdy z każdym” zgodnie z tabelą Bergera. Gospodarzem turnieju jest zespół wyłoniony w konkursie ofert. W przypadku braku ofert, gospodarz zostanie wyłoniony w drodze losowania. Gospodarz rozgrywa w pierwszym dniu turnieju pierwszy mecz, w drugim i trzecim dniu turnieju drugi mecz. Koszty organizacji i koszty delegacji sędziowskich ponosi gospodarz turnieju. O rozstawieniu zadecyduje losowanie, które odbędzie się w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Dwa najlepsze zespoły awansują do TAURON 1.Ligi.

 

Sponsorzy