Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Siatkarska sobota w Krośnie 29 listopada 2022

W najbliższą sobotę 3 grudnia czekają nas kolejne siatkarskie emocje w krośnieńskich halach. Zarówno siatkarki jak i siatkarze grają u siebie.

Ten dwumecz rozpoczną siatkarze o godzinie 16.00 w hali przy ulicy Legionów. Po wyjazdowej porażce w Sędziszowie nasi siatkarze na pewno bedą chcieli się zrewanżować  i zapisać kolejne punkty. Przeciwnikiem naszej drugoligowej drużyny będzie zespół TKS Tychy. Drużyna gości zajmuje 6 pozycję w ligowej tabeli i może okazać się niewygodnym rywale. Faworytem będzie jednak nasz zespół, który stracił pozycję wicelidera i będzie dążył do jej odzyskania - a do tego potrzebne jest zwycięstwo w sobotnim spotkaniu.

O godzinie 18.00 w hali przy ulicy Bursaki zagrają pierwszoligowe Karpatki. Po sobotnim pewnym zwycięstwie z mającą ogromne kłopoty finansowe drużyną Częstochowianki, najbliższy rywal to zdecydowanie wyższa półka siatkarska. Zawodniczki Energetyka zajmują drugą lokatę w tabeli i nie ukrywają, że w tym sezonie grają o awans. Wygrana z tym rywalem będzie trudnym zadaniem, ale krośnianki potrafią grać z rywalkami z Poznania co już niejednokrotnie pokazały w poprzednich sezonach ligowych. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Nasza drużyna prezentuje się w tym sezonie dobrze, potrafi się postawić najlepszym i pokazać, że jest trudnym przeciwnikiem. Liczymy w sobotę na dobre widowisko i kolejne punkty Karpatek.

Wszystkich kibiców zapraszamy  na sobotnie spotkania i liczymy na gorący doping z ich strony dla naszych drużyn.

Sponsorzy