Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

CZAS NA DERBY! 15 listopada 2022

Przyszedł czas na derby. Po sobotnim pewnym zwycięstwie z zespołem TS Volley Rybnik 3:0 (25:23, 25:21, 25:21) naszych siatkarzy czeka pojedynek z sąsiadem zza miedzy. Pojedynki naszej drużyny z zespołem z Jasła jaką  on by nie nosił nazwę i jaką by nie dysponował siłą zawsze dostarczały sporo emocji. Na pewno tak będzie i w najbliższy piatek w hali przy ulicy Legionów. MKS Gamrat-MOSiR Jasło w tegorocznych rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze. Po rozegraniu 7. kolejek zajmuje szóstą lokatę w tabeli i traci do Karpat, które są wiceliderem 6 punktów. I niech nie myli nikogo ich przegrany w ostatniej kolejce w Jaśle mecz z Kęczaninem Kęty, który nasz zespół pokonał na wyjeździe. Mecz z Krosnem to inna historia i znając przebiegi wcześniejszych spotkań derbowych każda piłka w każdej akcji meczu to będzie walka do samego końca. W obu zespołach grają zawodnicy, którzy doskonale znają przeciwnika bo jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy piątkowego rywala. W zespole z Jasła zobaczymy  grającego przez poprzednie dwa sezony atakującego Mateusza Witka, który był mocnym ogniwem w kadrze Karpat.
Liczymy na dobre widowisko, siatkówkę na wysokim poziomie i zapraszamy wszystkich w piątkowy wieczór na krośnieńską halę przy uylicy Legionów. Na pewno mocny i kulturalny doping pomoże naszej ekipie w walce o kolejne ligowe punkty.


 

Krośnińskie siatkarki po nizzbyt udanym wyjeździe do Mielca mają przerwę. Mecz z 19 listopada z zespołem LOS-u Nowy Dwór Mazowiecki rozegrały awansem. Kolejne spotkanie ligowe ma zostać rozegrane w Krośnie 26 listopada z zespołem Częstochowianki Częstochowa. Zespół z Częstochowy boryka się z problemami i ostatnie swoje mecze poprzekładał na dalsze terminy. Liczymy, że będziemy mogli go gościć w Krośnie zgodnie z terminarzem rozgrywek.

Sponsorzy