Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Pierwszoligowe Karpatki w sezonie 2023-2024 cz.2 WITAMY NOWE KARPATKI 30 lipca 2023

31 lipca swoje przygortowani do sezonu 2023 -2024 rozpoczynają pierwszoligowe siatkarki. Oprócz siódemki zawodniczek, które pozostały w Krośnie z poprzedniego sezonu do drużyny dołaczyła szóstka nowych zawodniczek. Wśród nich znalazły się dwie reprezentantki Polski na zbliżajace się mistrzostwa świata U-21 oraz jedna powracająca do Karpatek po rocznej przerwie. Poniżej prezentujemy nowe zawodniczki naszej drużyny.


 

PRZYJMUJĄCE

 Na przyjęciu zagrają:

Natalia Bandurska- rocznik 2004, 178 cm wzrostu, reprezentantka Polski U-21. Przychodzi do Krosna z drużyny Wieżycy Stężyca

Julia Klisiak - rocznik 2000, 177 cm wzrostu. Zawodniczka z doswiadczeniem ligowym grajaca wcześniej w druzynach Budowalanych Toruń, Olimpii Jawor, Tomasovii Tomaszów Lubelski i  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. To właśnie z drużyny KSZO Julia przychodzi do Krosna.


NATALIA BANDURSKA

JULIA KLISIAK

 

 ATAKUJĄCE

Drużyna krośnieńska wymieniła obie atakujące. W zbliżającym się seznie na ataku w Karpatkach zagrają:

Julia Bartczak - rocznik 2004, 190 cm wzrostu, pozyskana z drużyny LTS Legionovia Legionów

Nadia Sikora - rocznik 2006, 187 cm wzrostu, która dotej pory reprezentowała MKS MOS Płomień Sosnowiec

 

JULIA BARTCZAK

 

NADIA SIKORA


 

 ŚRODKOWE

Dwie nowe zawodniczki zagrają na środku siatki. Jedną z nich będzie powracająca po roku do krośna z Silesi Częstochowa Patrycja Jakubowska. Przypomnijmy, że Patrycja to rocznik 1999 i ma 187 cm wzrostu. Drugą zawodniczką grającą na pozycji środkowej będzie Justyna Jankowska. To reprezentantka Polski do lat 19, ma 193cm wzrostu i przychodzi do Karpatek z zespołu Energetyka Poznań.


PATRYCJA JAKUBOWSKA

JUSTYNA JANKOWSKA


 

 Wszystkie nowe Karpatki serdecznie witramy w Krośnie. Zyczymy samych sukcesów i liczymy na dobrą grę i zespołowy sukces w zbliżającym się sezonie 2023-2024

Sponsorzy